تماشا کنید: تاریخ عرضه بازی Halo Infinite رسما اعلام شد

اولین نمایش بخش چندنفره از راه رسید

تماشا کنید: تاریخ عرضه بازی Halo Infinite رسما اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو 343 با نمایش یک تریلر نسبتا طولانی در گیمزکام 2021، تاریخ انتشار بازی Halo Infinite را سرانجام اعلام کرده است.

شرکت‌های تولیدکننده کنسول معمولا همراه نسل جدید محصولات خود، یک بازی بزرگ و مورد انتظار را عرضه می‌کنند. مایکروسافت که به خوبی از چنین موضوعی اطلاع داشت، تصمیم گرفته بود Halo Infinite را همزمان با کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس به بازارهای جهانی بفرستد اما اولین نمایش گیم پلی آن بازخوردهای منفی بسیار زیادی را به همراه داشت. طرفداران معتقد بودند جلوه‌های بصری به هیچ وجه چیزی نیست که باید باشد. دست‌اندرکاران در ابتدا سعی کردند وجود نقص‌ها را توجیه کنند. با این حال، کاربران فضای مجازی دست از اعتراض برنداشته و نظر منفی خود را به روش‌های مختلف اعلام کردند. در پی این اقدام، تیم توسعه و ناشر تصمیم گرفتند عرضه را به تاخیر بیاندازند.

داستان Halo Infinite پس از Halo 5: Guardians جریان دارد. کروتانا می‌خواهد صلح را در تمام کهکشان برقرار کند و برای رسیدن به هدفش حاضر است دست به هر کاری بزند. در همین راستا، به دنبال کنترل تمامی گاردین‌ها است. مستر چیف نظر متفاوتی نسبت به معشوقه خود داشته و گمان می‌کند تصمیمات کورتانا تبعات بسیار بدی را برای همه به همراه خواهد داشت. از همین رو، می‌خواهد جلویش را بگیرد. Infinite مانند نسخه‌های پیشین تنها به کمپین خلاصه نشده و یک بخش چندنفره را درون خود جای داده است. طبق اعلام ایکس باکس، بخش چندنفره به صورت کاملا رایگان عرضه شده و تمامی دارندگان پلتفرم‌های هدف می‌توانند پای تجربه مدهای آن بنشینند.

استودیو 343 با نمایش یک تریلر در گیمزکام 2021 سرانجام تاریخ انتشار بازی Halo Infinite را اعلام کرده است. طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی ویدیو به نمایش می‌آید، محصول جدید ایکس باکس در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ دسامبر) به بازارهای جهانی آمده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تهیه کنند. در ضمن، ویدیویی که به نمایش گذاشته شد، نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و یک سینماتیک است. در نتیجه، انتظار گیم پلی را نداشته باشید. این ویدیو دختری جوان را نشان می‌دهد که در حال فرار از نیروهای متخاصم بوده اما طی اتفاقاتی حضورش لو می‌شود. در شرایطی که امیدی نیست، نیروهای اسپارتان از راه رسیده و دشمنان را از پا درمی‌آورند. طبق گفته سازندگان، این ویدیو حکم معرفی‌نامه را برای بخش چندنفره بازی دارد.

مایکروسافت در بخشی از مراسم افتتاحیه گیمزکام 2021 از باندل Halo infinite ایکس باکس سری ایکس رونمایی کرده است. این محصول به مناسبت ۲۰ سالگی فرنچایز هیلو تولید شده و قرار است در تاریخ ۲۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۵ نوامبر) با برچسب قیمتی ۵۴۹ دلار به بازارهای جهانی بیاید. 

باندل هیلو اینفینیت ایکس باکس سری ایکس از طراحی خاصی برخوردار بوده و از صداهای هیلو برای روشن و یا خاموش شدن استفاده می‌کند. این محصول همچنین قرار است در تعداد محدود عرضه و تولید شود.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین نسخه هیلو برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا