جدیدترین تریلر داستانی بازی Halo Infinite بعد از مدت‌ها انتظار منتشر شد

تا عرضه بازی چند روز مانده!

در جدیدترین تریلر داستانی بازی Halo Infinite می‌توانید شاهد درگیری شخصیت محبوب مستر چیف (Master Chief) با تهدید تازه‌ای باشید که نابودی زمین را می‌خواهد!

بازی Halo Infinite قرار بود تا در سال گذشته و همراه با کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه شود، با این وجود ارائه یک تریلر از طراحی ناقص بازی، باعث شد تا نه‌تنها میم‌های فراوانی در اینترنت برای آن منتشر شود، بلکه سازندگان در نهایت مجبور شوند تا حداقل یک سال عرضه این عنوان را به تاخیر بیندازند! این اقدام از سوی استودیو 343 Industries نشان می‌دهد که چقدر عنوان Halo Infinite برای کمپانی ایکس باکس ارزش دارد و آن‌ها سعی می‌کنند تا بهترین و با کیفیت‌ترین تجربه را با آن در کنسول‌های نسل جدید ارائه کنند.

با این حال، طی ماه‌های گذشته ما به صورت پراکنده اطلاعاتی را از دشمنان و گروه تازه‌ای که Banished نام داشته و تکنولوژی پیشرفته‌ای دارند، دریافت کرده بودیم. اما حقیقتا این عرضه بخش چند نفره رایگان Halo Infinite بود که توانست طرفداران را حداقل تا زمان عرضه رسمی بازی سرگرم نگه دارد. البته این بخش نیز مشکلات خاص خود را به دلیل بودن در فاز بتا دارد؛ مانند برخی باگ‌های مختلف و همچنین سیستم ارتقا لول در بتل پس که هم‌اکنون اعتراض اصلی کاربران درباره این بازی است. با این وجود، هیچ چیز جای بخش داستانی بازی برای طرفداران ماجرای مستر چیف و کورتانا (Cortana) در روایتی را جدید نمی‌گیرد!

جزئیات تریلر داستانی بازی Halo Infinite

این تریلر در واقع برای بالا بردن هیجان طرفداران پیش از عرضه رسمی بازی در تاریخ ۱۷ اذر (۸ دسامبر) منتشر شده و ظاهرا کار خود را هم به خوبی انجام می‌دهد! در آن ما شاهد صحبت‌های مستر چیف و کورتانا هستیم که درباره موضوع اگر می‌دانستند که چطور می‌میرند به چه سبکی زندگی می‌کردند، صحبت می‌کنند. اما این صحبت‌ها کار به جایی نمی‌برد و ما خیلی سریع تهدیدهای جدید زمین را می‌بینیم!

در میان این دشمنان جدید، اعضای فرقه Banished و شمشیرهای عجیب آن‌ها هم دیده می‌شود، اما موردی که بیشتر از همه نظر بیننده را به خودش جلب می‌کند، موجودی است که به مستر چیف ضربه سنگینی زده و سپس به او می‌گوید که «تو آینده نیستی!». این موجود که ظاهرا یک ربات، انسان یا فضایی است، هنوز در تریلرهای قبلی و بخش چند نفره دیده نشده بود و جزئیاتی هم درباره او وجود ندارد، اما از آنجا که مستر چیف را به این شکل پرتاب کرد، می‌توانیم انتظار یک باس فایت خوب را با آن داشته باشیم!

همچنین جالب است بدانید که اخیرا لیست Achievement های بازی Halo Infinite در وبسایت True Achievements منتشر شده و اگر به آن نگاهی دقیق بیندازید، متوجه می‌شوید که بازی نهایتا ۱۴ مرحله داستانی خواهد داشت؛ دقیقا مثل عنوان Halo 2 که آن هم ۱۴ ماموریت داستانی اصلی را در اختیار بازیکنان قرار می‌داد. با این حال، طی آنچه که در تریلر داستانی بازی Halo Infinite هم می‌توان دید، ظاهرا این بازی در حالت Semi-Open World خواهد بود که یعنی شما فرصت بیشتری را برای گشت و گذار در مکان‌های مختلف آن خواهید داشت. در نتیجه، طول مراحل نسبت به عناوین قدیمی مانند همین Halo 2 بیشتر بوده و برای به اتمام رساندن بخش داستانی باید ساعت‌های بیشتری را با مستر چیف صرف کنید.

بازی Halo Infinite به زودی و در تاریخ ۱۷ آذر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا