شایعات خبر از حالت جدید بخش چند نفره Halo Infinite می‌دهند

حالت جدید بخش چند نفره بازی Halo Infinite

چنان که به نظر می‌رسد،‌ حالت جدید بخش چند نفره بازی Halo Infinite قرار است تا به زودی به این عنوان اضافه شود. با این وجود، این حالت چه تغییراتی را به همراه خواد داشت؟

استودیو Texan که مدت‌ها پیش روی بازی‌های مختلفی مانند عناوین قبلی سری Halo و همچنین Call of Duty کار کرده بود، چنان که پیداست طی مدت آینده روی یک حالت جدید از بخش چند نفره بازی Halo Infinite کار خواهد کرد. سازنده این بازی در حقیقت همان 343 Industries است، اما معلوم نیست که دقیقا به چه دلیل روند انجام کارهای این حالت جدید به تیم استودیو Texan واگذار شده است.

مدتی پیش، شایعه شده بود که قرار است تا زمینه ساخت یک حالت بتل رویال برای بازی Halo Infinite در نظر گرفته شود. حال با انتشار این خبر، توجه کاربران و طرفداران سری Halo به این موضوع جلب شده که آیا واقعا قرار است تا شاهد رونمایی از یک حالت بتل رویال برای عنوان Infinite باشیم؟ به هر حال به کار گرفتن یک استودیو جداگانه برای کار یعنی یک پروژه کاملا متفاوت و بزرگ، که سازندگان باید روی جزئیات فراوان آن کار کنند.

طی چند سال گذشته سازندگان بسیاری نسبت به ساختن بازی‌های در سبک بتل رویالی علاقه خود را نشان داده‌ و حتی با استفاده از آن موفق شده‌اند. شاید یک از مهم‌ترین مثال‌های ممکن برای این کار بازی Call of Duty: Warzone باشد؛ ایده فوق‌العاده به جا و عالی اینفینیتی وارد‌ (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) که در سال ۲۰۲۰ باعث شد تا کاربران بسیاری از PUBG و Fortnite به سمت آن بروند تا تعداد کاربران Warzone به رقم بالای ۱۰۰ میلیون برسد!

حال اگر سازندگان Halo: Infinite واقعا قصد دارند تا چنین بخشی را به بازی اضافه کنند، این نکته بسیار دارای اهمیت است که سعی کنند تا همیشه این عنوان را آپدیت کرده و با محتوای جدید در اختیار کاربران قرار دهند. کاری که سازندگان Fortnite و Warzone به خوبی انجام داده‎‌اند و نتیجه خوبی را هم از آن دریافت کرده‌اند.

جدای از حالت جدید بخش چند نفره بازی Halo Infinite نیز لازم است بدانید که سازندگان این عنوان، مدتی پیش از عرضه اظهار کرده بودند که Infinite اینجاست که بماند! این یعنی تا چندین سال آینده هم قرار نیست تا شاهد کنار رفتن Halo Infinite باشیم،‌ بلکه انوع آپدیت برای آن عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا