کارگردان بازی Halo Infinite استودیوی 343Industries را ترک کرد

دو تغییر بزرگ برای این استودیوی بازی سازی

کارگردان بازی Halo Infinite استودیوی 343Industries را ترک کرد نیکان صبوری ۰ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
کارگردان بازی Halo Infinite

در هفته‌ای که گذشت، کارگردان بازی Halo Infinite از استودیوی 343 ایندستریز (343Industries) خارج شد و شخص دیگری نقش او را در تیم به عهده گرفت.

 تیم لونگو (Tim Longo)، کارگردان بازی Halo Infinite بود که استودیوی 343 ایندستریز را ترک کرد. این فرد پیش از این، کارگردانی بازی Halo 5: Guardians را برعهده گرفته بود. در گزارش‌ها آمده است که لونگو چند هفته قبل از جدایی به بخش دیگری انتقال یافت.

به دنبال جابه‌جایی‌ها در استودیوی بازی‌سازی 343 ایندستریز، از طرف مایکروسافت بیانیه‌ای نوشته شد که خبر جدایی لونگو را تایید می‌کند. با توجه به متن نوشته شده، کریس لی (Chris Lee) رهبری تیم توسعه‌ی بازی را برعهده گرفته است.

شغل‌ها و مسئولیت‌های افراد مختلف یک  تیم، بنا به نیاز بازی در طول ساخت، تغییر می‌کنند. ما به تازگی دو تغییر در تیم توسعه‌ی عنوان Halo Infinite داده‌ایم. تهیه کننده‌ی اجرایی ما، مِری اولسان (Mary Olson) به عنوان رهبر تهیه کننده بخش کمپین بازی Halo Infinite انتقال پیدا کرد. با توجه به تجربه‌ی چندی ساله‌ی او در استودیو 343 ایندستریر، کمک زیادی به ساخت کمپینی بزرگ می‌کند.

به تازگی تیم لونگو این استودیو را ترک کرده است و ما واقعا بابت تمام زحمات و مشارکت‌های او در بازی‌ها، استودیوهایمان و دنیای Halo تشکر کرده و بهترین‌ها را برای آینده او آرزو می‌کنیم.

علاوه بر این نوآوری و تهیه کنندگی بازی Halo Infinite، توسط کریس لی رهبری می‌شود.

ما یک تیم بازی‌سازی در سطح کلاس جهانی داریم که در حال توسعه‌ی Halo Infinite هستند و واکشن‌های مثبت طرفداران باعث شده تا انرژی زیادی دریافت کنیم تا بیشتر از هر زمان دیگر بتوانیم بهترین Halo تاریخ را بسازیم. در کنار بازی در حال توسعه‌ی Project Scarlett برای تعطیلات 2020 هستیم. توجه داشته باشید که این تغییرات، اثری بر تاریخ انتشار بازی نخواهد گذاشت.

تغییرات در یک تیم همیشه نگرانی‌های زیادی برای طرفداران به وجود می‌آورد. با توجه به گفته‌ی مایکروسافت خارج شدن لونگو هیچ تغییری در روند پیشرفت و چشم انداز‌های بازی نخواهد گذاشت.

بازی Halo Infinite قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2020 برای ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول نسل بعد مایکروسافت منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا