#مهسا_امینی

آیا مشکلات بخش چندنفره‌ی Halo Infinite رفع شده‌اند؟

Hotfix جدید، مشکلات را رفع کرده؟

Halo Infinite

به رغم انتشار یک Hotfix جدید، هنوز بخش Big Team Battle بازی Halo Infinite با چندین مشکل دست و پنجه نرم می‌کند.

بخش Big Team Battle بازی Halo Infinite حدود یک ماه است که به مانند یک ریگ در کفش بازیکنان Halo Infinite گیر کرده است. مچ‌میکینگ این بخش از مشکلات بزرگی رنج می‌برد و پارتی‌های نسبتا بزرگ در بازی کردن این بخش به مشکل برخورده‌اند و بازیکنان زیادی از بازی Disconnect شدند.

Hotfix جدید Halo Infinite که قرار بود مشکلات بازی در بخش Big Team Battle را رفع کند، منتشر شد، اما از این کار ناکام ماند و بسیاری از مشکلات همچنان به قوت خود باقی مانده‌اند. آقای برایان جرارد، Community dirctor استودیوی 343 در توییتر گفته که بهبود‌های کوچکی حاضل شده ولی می‌داند که هنوز مچ‌میکینگ حسابی جای کار دارد. او همچنین گفت که تیم 343 در تلاش است که روی مشکلات کار کند تا بازیکنان بتوانند با حداقل مشکلات Halo Infinite را بازی کنند.

استودیوی 343 برای راضی کردن بازیکنان، به آنان ۵ XP Boost و ۵ Challenge Swap داده است. البته به یاد داشته باشید که باید تا قبل از ۱۶ فوریه (مصادف با ۲۷ بهمن) وارد بازی شوید تا آنان را به دست آورید.

به هر حال هنوز Challengeهای بخش Big Team Battle مشکل دارند و بسیاری از بازیکنان مجبورند از Challenge Swapهای خود بیشتر استفاده کنندو آقای جرارد همچنین در توییتر گفت که تیم در حال بررسی مشکلات است تا چلنج‌ها را تغییر دهند.

در حال حاضر، هنوز معلوم نیست که این مشکلات تا چه زمانی رفع خواهند شد. حدود یک ماه پیش بود که مشکلات مچ‌میکینگ بازی شروع شد ولی ظاهرا اولویت 343 پایین آوردن قیمت آیتم‌های داخل بازی بود.

نظر شما در مورد بخش چندنفره‌ی Halo Infinite چیست؟ فکر می‌کنید این بخش در حال حاضر چه مشکلات دیگری دارد و باید رفع شوند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا