#مهسا_امینی

فیلم Pacific Rim 3 ساخته خواهد شد؟

گیلرمو دل تورو از برنامه‌هایش می‌گوید

فیلم Pacific Rim 3

سه سال پس از اکران شدن قسمت دوم فیلم Pacific Rim 2، کارگردان این فیلم، Guillermo del Toro می‌گوید که برنامه‌ای برای ساخت فیلم Pacific Rim 3 ندارد.

قسمت اول این مجموعه علمی تخیلی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. در این فیلم حفره‌ای درون اقیانوس آرام باز شده که هیولاها از طریق آن به کره زمین می‌آیند و انسان‌ها برای دفاع از خود اقدام به ساخت ربات‌های غول‌پیکر کرده‌اند. این ربات‌ها که توسط دو انسان، کنترل می‌شود و علیه هیولاها که در فیلم به آن‌ها کایجو گفته می‌شود، می‌جنگند. از مهم‌ترین بازیگران این فیلم می‌توان به چارلی هونام (Charlie Hunnam)، رینکو کیکوچی (Rinko Kikuchi) و ادریس البا (Idris Elba) اشاره کرد. این فیلم با این‌که توانست نظر بسیاری از مخاطبان و منتقدان را جلب کند اما نتوانست در گیشه موفقیت چشمگیری به‌دست آورد.

پنج سال بعد و در سال ۲۰۱۸ قسمت دوم این مجموعه منتشر شد که با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد.

اکنون و با گذشتن حدود سه سال از دومین فیلم مجموعه Pacific Rim، اظهارنظرهای کارگردان این فیلم جای سؤال زیادی را باقی نمی‌گذارد. بسیاری در شبکه‌های اجتماعی حدس می‌زدند که فیلم Pacific Rim 3 در حقیقت کراس اور این مجموعه با MonsterVerse باشد و در آن مبارزه کایجوها با گودزیلا را شاهد باشیم اما این احتمال نیز توسط کارگردان رد شد.

این اخبار مطمئن برای طرفداران این مجموعه ناامید کننده است، خصوصاً از آنجایی که انتظار می‌رفت داستان این فیلم بتواند ادامه پیدا کند. به‌نظر می‌رسد بزرگ‌ترین مشکلی که سر راه ساخت فیلم Pacific Rim 3 قرار دارد، نگرانی‌ها در مورد فروش مناسب این فیلم است.

درست است که در حال حاضر دل تورو (Guillermo del Toro) برنامه‌ای برای ادامه دادن این مجموعه ندارد اما در صنعت سرگرمی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. شاید در صورت موفقیت مناسب جدیدترین فیلم MonsterVerse که زمان زیادی هم تا اکران آن فاصله نداریم، نظر این کارگردان عوض شود و شاهد سومین قسمت این مجموعه در سال‌های آینده باشیم.


guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا