#مهسا_امینی

قسمت سوم Guardians of the Galaxy تا پایان سال ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد

جیمز گان این قضیه را به طور رسمی تایید کرد

قسمت سوم Guardians of the Galaxy تا پایان سال ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ مارول
اکران قسمت سوم Guardians of the Galaxy

جیمز گان کارگردان فیلم‌های Guardians of the Galaxy در توییتر تایید کرد که قسمت سوم از این سری تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی اکران نخواهد شد.

پیش از آغاز شیوع ویروس کرونا تقریبا مطمئن بودیم که قسمت سوم Guardians of the Galaxy در سال میلادی آینده اکران خواهد شد، اما پس از این اتفاق و تاخیر در پخش تمام آثار دنیای سینمایی مارول، تاریخ اکران این اثر هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. در این بین واکنش اخیر جیمز گان در توییتر حداقل ما را از یک چیز مطمئن می‌کند؛ این‌که زودترین تاریخ ممکن چه زمان خواهد بود.

اصل ماجرا به توییتی بر می‌گردد که اکانت رسمی مربوط به سالن‌های شرکت AMC با نام AMC Theaters منتشر کرد. در این توییت اشاره می‌شود که قسمت اول Guardians of the Galaxy پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۴ میلادی در آمریکا بوده است و در ادامه جیمز گان و بازیگران برای قسمت سوم در سال ۲۰۲۱ میلادی باز خواهند گشت. این‌جاست که گان با نقل کردن این توییت به آن واکنش نشان می‌دهد و می‌گوید:

برای محبت‌تان ممنون (هر چند ما تا کمی بعد از ۲۰۲۱ در سینماها نخواهیم بود، مگر آن‌ها بدون من فیلمبرداری کنند)

با این حرف گان دیگر مطمئن هستیم که Guardians of the Galaxy Vol. 3 را تا انتهای سال ۲۰۲۱ میلادی در سینماها نخواهیم دید و در زودترین زمان ممکن، زمستان سال آینده قادر به تماشای آن خواهیم بود.

به جز این اثر، گان هنوز مشغول کار روی فیلم The Suicide Squad است که از آن هم اطلاعات خاصی نداریم. شاید در رویداد دیجیتالی کامیک‌کان امسال که تابستان برگزار می‌شود، خبری از این اثر مورد انتظار منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا