آیا فیلم Guardians 4 در آینده ساخته خواهد شد؟

جیمز گان درباره آینده سری نگهبانان کهکشان چه نظری دارد؟

فیلم Guardians 4

جیمز گان (James Gunn)، کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 به تازگی درباره احتمال ساخت فیلم Guardians 4 صحبت کرده و اطلاعات امیدوارکننده‌ای را در این رابطه به اشتراک گذاشته است.

سرانجام قسمت سوم و پایان مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy که احتمالا آخرین ساخته جیمز گان در دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد، اکران شد. در حالی که بیشتر منتقدان و طرفداران این اثر را دوست داشتند، اما متاسفانه این پروژه در میان سه قسمت سری نگهبانان کهکشان پایین‌ترین امتیاز را دارد.

جیمز گان مدت‌هاست که می‌گوید فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است آخرین قسمت از مجموعه نگهبانان کهکشان باشد، اما آیا این گفته به این معناست که قرار نیست هیچ وقت فیلم Guardians 4 ساخته شود؟

جیمز گان، نویسنده و کارگردان سه‌گانه Guardians of the Galaxy به تازگی مصاحبه‌ای با رسانه Esquire Middle East داشته و در آن درباره احتمال ساخت قسمت چهارم نگهبانان کهکشان صحبت کرده است. رهبر کنونی دنیای دی سی (DCU) در گفته‌های خود اظهار داشت که فکر نمی‌کند در آینده فیلمی با نام Guardians of the Galaxy Vol. 4 ساخته شود، اما معتقد است که در ماجراجویی‌های نگهبانان کهکشان می‌تواند در یک فیلم چهارم همچنان ادامه پیدا کند. او در این رابطه گفت:

فکر نمی‌کنم که هیچ وقت یه فیلم به اسم Guardians of the Galaxy Vol. 4 ساخته بشه. دلایل زیادی هستش که شاید این گروه برنگرده. اما ممکنه فیلم‌های بیشتری از نگهبانان ساخته بشه که گروه قبلی توش حضور ندارن.

جیمز گان در ادامه نیز گفت که خودش دوست دارد روزی فیلم جدیدی با محوریت نگهبانان کهکشان ساخته شود و در صورتی که یک کارگردان جدید قصد ساخت آن را داشته باشد، از آن حمایت می‌کند. او گفت:

من فکر می‌کنم تا زمانی که کسی تمام وجود خودش رو پای این پروژه بذاره و فقط سعی در تقلید از اون سبک نداشته باشه، می‌تونه کار واقعا شگفت‌انگیزی رو ارائه بده. کارگردانان زیادی هستن که من دوست دارم این کار رو انجام بدن و منتظرم تا این اتفاق بیفته.

جیمز گان هم اکنون در حال ساخت فیلم جدید شخصیت سوپرمن با نام Superman: Legacy است که در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا