جیمز گان پایان فیلم Guardians of the Galaxy 3 را توضیح داد

قدم بعدی نگهبانان کهکشان چیست؟

جیمز گان پایان فیلم Guardians of the Galaxy 3 را توضیح داد پارسا خلیلی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
پایان فیلم Guardians of the Galaxy 3

به‌دنبال پایان یافتن یکی از بهترین سه‌گانه‌های دنیای سینمایی مارول، جیمز گان (James Gunn) پایان فیلم Guardians of the Galaxy 3 را توضیح داد.

دقیقا ۹ سال از زمانی که کریس پرت (Chris Pratt) برای اولین بار با آهنگ بی‌‌نظیر Come and Get Your Love در سیاره موراگ رقصید می‌گذرد. از نجات سیاره زاندار گرفته تا نابود کردن ایگو و مقابله با تهدیدی بزرگ به‌نام تانوس، گروه کیهانی دوست داشتنی مارول لحظات فراموش نشدنی را برای طرفداران رقم زدند. حالا با اکران فیلم Guardians of the Galaxy 3 به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان، دفتر نگهبانان کهکشان رسما برای همیشه بسته شده است.

در حالیکه هنوز یک ماه از اکران فیلم نگذشته، جیمز گان به‌تازگی در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز، بیشتر در مورد پایان فیلم Guardians of the Galaxy 3 صحبت کرده است.

در ابتدا قرار بود در قسمت دوم با گامورا خدافافظی کنیم، ولی فیلمنامه برادران روسو به‌قدری خوب نوشته شده بود که تصمیم گرفتیم مرگ گامورا را در فیلم Avengers: Infinity War به تصویر بکشیم. اما سرنوشت بقیه اعضای گروه همیشه در ذهنم بود. برای مثال از همان ابتدا می‌دانستم که کل سه‌گانه درباره راکت راکون است، شخصیتی که در نگاه اول به‌عنوان یک شخصیت فرعی در نظر گرفته می‌شود اما درنهایت به رهبر جدید نگهبانان تبدیل می‌شود. به پیتر کوئیل، از برخی جهات می‌توانید مانند بسیاری از افرادی که آسیب‌های دوران کودکی را تجربه کرده‌اند، نگاه کنید. او وقتی هنوز کودکی هشت ساله بود، مادرش را از دست داد و به‌خاطر اینکه توان روبرو شدن با چنین تجربه تلخ و سنگینی را نداشت دست به فرار زد و فرار کردنش به ربوده شدن توسط آدم فضایی‌ها ختم شد. او به‌مدت بیست سال از مواجه شدن با گذشته‌اش ممانعت کرد تااینکه تصمیم گرفت به زمین برگردد و بالاخره با خانواده‌اش روبرو شود. نبیولا سرانجام به یک رهبر تبدیل می‌شود، اما نه رهبر ظالم و بدطینتی که در قسمت اول باهاش آشنا شدیم. مانتیس از تیم جدا می‌شود تا جایگاهش را در دنیا پیدا کند، زیرا او تمام مدت، زندگی خود را بر اساس قوانین دیگران بنا کرده بود. درکس متوجه می‌شود که یک نابودگر نیست، بلکه یک پدر مهربان است و این چیزی است که او واقعا درش مهارت دارد. همه این موارد از همان فیلم اول در ذهنم بود.

با اینکه Guardians of the Galaxy 3 عملکرد فوق‌العاده‌ای در هفته دوم خود در باکس آفیس داشته، اما هنوز خبری از ساخته شدن قسمت چهارم نشده است. البته شایان ذکر است که درصورت ساخته شدن قسمت چهارم، هیچ تضمینی وجود ندارد که همان گروه قبلی دوباره به میدان بازگردد، زیرا طبق صحبت‌‌های فایگی و گان، این آخرین باریست که نگهبانان کهکشان را کنار یکدیگر می‌بینیم.

قسمت پایانی سه‌گانه نگهبانان کهکشان هم اکنون در سینماهای سراسر جهان در حال پخش است.

3.2 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا