صحبت بازیگر فیلم Guardians of The Galaxy 3 درمورد کراس اور با جیمز گان

پروژه‌ایی جدید در راه است!

صحبت بازیگر فیلم Guardians of The Galaxy 3 درمورد کراس اور با جیمز گان آیدا امشاسفند ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
بازیگر فیلم Guardians of The Galaxy 3

همانطور که جیمز گان (James Gunn) MCU را پشت سر گذاشته تا روی DCU تمرکز کند، یک بازیگر فیلم Guardians of The Galaxy 3 احتمالا به کمک او بیاید. پام کلمنتیف (Pom Klementieff) بازیگر نقش Mantis در مصاحبه‌ایی اعلام کرد که احتمالا بعد از این فیلم بازهم با جیمز گان همکاری داشته باشد. این فرنچایز که بر اساس یک سری کمیک با همین نام منتشر شده، در مورد یک گروه از قانون شکنان فضایی است که از کهکشان در برابر هرگونه خطر فضایی مراقبت می‌کند. در اولین شماره این کمیک که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، گروه متشکل از Star-Lord، Gamora، Rocket، Drax و Groot بود همچنین فیلم اول انتقادهای خوبی را دریافت کرد و جیمز گان اعلام کرد که فرانچایز Mass Effect یکی از بزرگترین منبع الهام‌های او بوده است.

 

با اعلام اینکه جیمز گان و کارگردان Guardians of The Galaxy 3، پیتر سفران (Peter Safran) قرار است نگاهی جدید و دنیای جدیدی بسازند، طبیعی است که تعدادی جای خالی برای بازیگران قدیمی هم باشد. برای مثال کلمنتیف که در چهار فیلم MCU نقش Mantis را برعهده داشته احتمالا یکی از انتخاب‌های اصلی گان خواهد بود. کلمنتیف در مصاحبه گفت:

شماها فعلا قرار نیست چیزی بدونین، ولی ما یه حرفایی زدیم و یه سری برنامه هم ریختیم. ولی هنوز چیزی تایید نشده. یه شخصیتی هست که من قراره بازیش کنم، ولی چیزی بهتون نمی‌گم.

بازیگر فیلم Guardians of The Galaxy 3 از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد، و وقتی از او در مورد اینکه قرارداد را امضا کرده یا نه سوال پرسیده شد، به این مسئله اشاره کرد که «من قبلا این شخصیت رو میشناختم و همیشه با خودم می‌گفتم که خیلی خفنه».

گان قبلا گفته بود که The Flash Movie به عنوان یک ریبوت برای DCEU عمل کرده و می‌تواند درهای بیشتری را برای بازسازی فرنچایزها و پروژه‌های جدید باز کند. این اتفاق باعث می‌شود که جای بیشتری برای بازیگران با استعدادی مثل کلمنتیف باز شود.

گان قبلا در مورد رابطه‌اش با بازیگران Guardians of The Galaxy گفته که «اونا مثل خانواده من هستند. نمی‌تونم بهتون بگم چقدر به کریس پرت (Chris Pratt)، پام کلمنتیف ، زویی سالدانا (Zoe Saldana)، کارن گیلان (Karen Gillan) و دیو باتیستا (Dave Bautista) نزدیکم. احتمالا باهاشون توی پروژه‌های تکی هم همکاری کنم.» به نظر می‌رسد که نظر گان در مورد بازیگران نگهبانان کهکشان بی دلیل نبوده و اشاره‌ایی به پروژه پیش رو داشته است.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا