نسخه‌ی اولیه بازی GTFO به زودی در استیم قرار خواهد گرفت

یک عنوان Co-op چهار نفره که باید با همکاری یک دیگر آن را پیش ببرید

نسخه‌ی اولیه بازی GTFO

طبق اخبار منتشر شده توسط تیم 10Chambers Collective، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی GTFO به زودی برای فروش در استیم قرار خواهد گرفت.

GTFO یک عنوان Co-op مخفی کاری و اکشن بوده که استودیوی 10Chambers Collective کار تولید و نشر آن را برعهده گرفته است. همانطور که تیم توسعه‌ی بازی قول داده بودند، این عنوان قبل از پایان سال میلادی عرضه می‌شود. حال در کانال یوتوب رسمی 10Chambers Collective، تریلری از این بازی منتشر شد که تاریخ انتشار نسخه‌ی Early Access این عنوان را در استیم نشان می‌دهد.

توسعه دهندگان اعلام کردند که بازی تیراندازی ترس و بقای آنها، روز دوشنبه مصادف با ۱۸ آذر ۱۳۹۸ (۹ دسامبر ۲۰۱۹) به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم عرضه خواهد می‌شود. در طول حضور این بازی به این صورت، تیم 10Chambers Collective تعداد محیط‌ها، دشمنان و اهداف بازی را بیشتر خواهد کرد. همچنین توسعه دهندگان برنامه دارند تا قابلیت شخصی‌سازی کاراکتر‌ها و سیستم افزایش سطح ابزارآلات را به بازی اضافه کنند.

همانطور که گفته شد بازی GTFO یک اثر تیراندازی ترسناک است که با المان‌های مخفی‌کاری آمیخته شده و تنها به صورت PvE قابل بازی خواهد بود. شما در این اثر بعنوان یکی از اعضای تیم چهار نفره به زیر زمین فرستاده می‌شوید. ماموریت شما انجام اهداف و دستورات به کمک دوستانتان است؛ همچنین، مقابله کردن با موجودات عجیب غریب و تلاش برای زنده ماندن بخش مهمی از بازی را تشکیل می‌دهد. برخلاف دیگر عناوین مشابه، برای بازی GTFO پازل‌هایی طراحی شده که برای پیش برد بازی باید آنها را حل کرد.

در تریلرها، نشان داده شده که برخی از مراحل باعث به چالش کشیده شدن توانایی تیراندازی تیم می‌شود. آنها گاها توسط هجوم عظیمی از موجودات مورد حمله قرار می‌گیرد و بازیکنان باید با کار گذاشتن مین‌ها، سلاح‌های خودکار و بمب‌ها جلوی حمله‌ی آنها را بگیرند.

نظر شما کاربران سایت سرگرمی در خصوص بازی GTFO چیست؟ آیا مشتاق هستید که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی را خریداری کنید یا خیر؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا