سه گانه ریمستر جی تی ای ممکن است روی استیم منتشر شود

راکستار پکیج جدیدی را در استیم اضافه کرد

سه گانه ریمستر جی تی ای ممکن است روی استیم منتشر شود سرگرمی ۰ ۲۴ دی ۱۴۰۱ اخبار بازی
سه گانه ریمستر جی تی ای

استودیوی راکستار گیمز (Rockstar Games) یک پکیج جدید را به استیم اضافه کرده که احتمالا از عرضه‌ی سه گانه ریمستر جی تی ای روی استیم خبر می‌دهد.

بیش از یک سال از عرضه‌ی ریمستر راکستار برای سه تا از معروف‌ترین بازی‌های سری جی تی ای می‌گذرد. پس از گذشت یک سال، هنوز سه گانه جی تی ای روی استیم حضور ندارد. با این حال به‌نظر می‌رسد استودیوی راکستار یک باندل را به استیم اضافه کرده است. باندلی که می‌تواند نشان از عرضه‌ی سه گانه‌ جی تی ای روی استیم باشد.

حساب توییتر videotech_ تصویری را منتشر کرد که نشان‌ می‌دهد سه بازی توسط راکستار در یک Steam Sub باندل شده‌اند. این تصویر می‌تواند از عرضه‌ی نزدیک سه گانه جی تی ای، روی استیم خبر دهد. تاکنون بازیکنان رایانه‌های شخصی فقط می‌توانستند از طریق لانچر راکستار به این بازی‌ها دسترسی پیدا کنند.

پکیج سه گانه ریمستر جی تی ای در استیم

قبلا هم در لانچر راکستار شاهد نشانه‌هایی از عرضه‌ی سه گانه ریمستر جی تی ای روی استیم بودیم. چندی پیش کدهایی در لانچر راکستار پیدا شد که از انتشار این سه گانه روی پلتفرم استیم و فروشگاه Epic games خبر می‌داد. هنوز خبری نیست. اما عرضه‌ی سه گانه‌ GTA روی سایر پلتفرم‌های PC با یک به‌روزرسانی سنگین، حتما بازیکنان را خوشحال می‌کند.

متاسفانه مردم همیشه بازی سه گانه ریمستر جی تی ای را با عرضه‌ی مشکل دارش به خاطر می‌آورند. اگر استودیوی راکستار این بازی را با حالت فعلی و بدون هیچ‌گونه به‌روزرسانی روی استیم منتشر کند، باید دوباره منتظر حواشی و نقدهای فراوان باشد. مخصوصا که حالا سیستم نقدهای استیم می‌تواند تاثیر به‌سزایی در موفقیت این بازی داشته باشد.

از زمان عرضه تاکنون به‌روزرسانی‌های مختلفی برای سه‌ گانه جی تی ای منتشر شد. برای مثال مشکل باران بازی که اجازه نمی‌داد مسیر را درست ببینید، با به‌روزرسانی‌ها برطرف شد. اما این بازی هنوز هم باید مسیر زیادی را برای جذب رضایت مخاطبین طی کند. احتمالا نسخه‌ی موبایل این سه گانه در سال 2023 منتشر می‌شود. اما هنوز خبر دقیقی در این‌باره وجود ندارد. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3.2 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا