تماشا کنید: بازسازی جی تی ای سن اندرس در آنریل انجین ۵

زخم کهنه خود را با کیفیت ببینید!

تماشا کنید: بازسازی جی تی ای سن اندرس در آنریل انجین ۵ نیما خدارحمی ۲ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

بازسازی جی تی ای سن اندرس در آنریل انجین ۵، همان چیزی است که بسیاری از ما آرزویش را داشتیم ولی متاسفانه توسط راکستار حقیقی نشد. از همین رو تیم خلاق TeaserPlay بخشی مهم از این بازی را با استفاده از UE5 به ما هدیه داده است.

کانال یوتیوبی TeaserPlay طی ماه‌های اخیر بازی‌های بسیاری را با استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند آنریل انجین ۵ بازسازی کرده و آخرین ویدیو منتشر شده مربوط به نسخه بازسازی جی تی ای سن اندرس است که به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر بگوییم، آن‌ها صحنه‌های پایانی بازی را بازسازی کرده‌اند که بسیاری از ما با آن خاطره داریم!

در بخش‌های پایانی بازی GTA: San Andreas، شخصیت اصلی بازی ما یعنی سی جی (CJ) با دوست قدیمی خود یعنی بیگ اسموک (Big Smoke) روبه رو می‌شود. این رویارویی سبب مرگ بیگ اسموک شده و پیش از مرگ، او و سی جی مکالماتی دارند که بسیار دردناک و غمگین هستند. این صحنه نه تنها یکی از بهترین صحنه‌های سری بازی جی تی ای، بلکه یکی از بهترین صحنه‌های تاریخ ویدیو گیم است که مستحق دیده شدن توسط میلیون‌ها یا حتی میلیاردها انسان است و حال بازسازی آن توسط TeaserPlay این بخش را با کیفیت به روز در اختیار ما و به طور کلی افراد بیشتری در سطح دنیا قرار داده است.

لازم به ذکر است که این اولین ویدیو از بازی سن اندرس ساخته شده توسط این تیم نبوده و آن‌ها پیش‌تر صحنه معروف سفارش غذای بیگ اسموک را نیز بازسازی کرده‌اند. در حقیقت آن‌ها دو صحنه بسیار به یادماندنی با حضور بیگ اسموک را منتشر کرده‌اند تا ما گذری به گذشته، با کیفیت زمان حال داشته باشیم.

ناگفته نماند که تیم TeaserPlay ویدیوهای دیگری در کانال خود به انتشار گذاشته که مربوط به سری بازی GTA هستند و تماشای آن‌ها خالی از لطف نیست. یکی دیگر از ویدیوهای معروف آن‌ها، نسخه بازسازی شده بازی GTA IV‌ در آنریل انجین ۵ بوده که بسیار چشم نواز است و امیدواریم روزی راکستار از ویدیوهای منتشر شده توسط این تیم برای بازسازی بازی‌های خود کمک بگیرد!

تیم TeaserPlay ویدیویی منتشر کرده‌اند که در حقیقت انتظارات آن‌ها از بازی GTA 6 را نشان داده و با توجه به اطلاعات لو رفته، این بازی را در شهر وایس سیتی (Vice City) پیاده سازی کرده‌اند. این اطلاعات به تازگی به لطف بسیاری اطلاعات لو رفته جدید توسط یک اینسایدر و البته مهر تایید جیسون شرایر (Jason Schrier) بیش از پیش به حقیقت نزدیک شده و باید دید واکنش راکستار در این رابطه چیست.

در پایان باید اشاره داشت که احتمال بازسازی جی تی ای سن اندرس در آنریل انجین ۵ توسط راکستار نزدیک به صفر درصد بوده و این در حالی است که نسخه بازسازی شده سه گانه GTA 3، GTA: Vice City و GTA: San Andreas اصلا به مذاق کاربران و همچنین منتقدین خوش نیامدند. گرچه به روزرسانی‌های بسیاری برای این بازی‌ها توسط توسعه دهندگان عرضه شد، با این حال این بازی‌ها نتوانست نظر کاربران را جلب کنند. نظر شما درباره بازسازی جی تی ای سن اندرس توسط تیم TeaserPlay چیست؟ آیا این نسخه را به نسخه بازسازی شده توسط راکستار ترجیح می‌دهید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا