رستوران بازی GTA در دنیای واقعی!

رویای طرفداران GTA به وقوع پیوست

رستوران بازی GTA در دنیای واقعی! نریمان هروی ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
رستوران بازی GTA

شاید کمی عجیب به نظر برسد، ولی رستوران بازی GTA به نام Cluckin Bell در دنیای واقعی افتتاح شده و به مشتریان سرویس‌دهی می‌کند.

قطعا جای شکی نیست که بازی GTA 6 موردانتظارترین بازی برای بسیاری از افراد آشنا به ویدئوگیم است و قطعا هم این بازی یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های مربوط به ویدئوگیم محسوب می‌شود.

در حال حاضر فعلا بازی GTA 6 تا حدودی دور از دسترس به حساب می‌آید و احتمالا به این زودی‌ها شاهد انتشار آن نخواهیم بود. نکته جالبی که اخیرا متوجه آن شدیم، این است که رستوران بازی GTA به نام Cluckin Bell در دنیای واقعی افتتاح شده است!

 

رستوران Cluckin Bell یک رستوران فست‌فود در دنیای GTA است که اولین بار آن را در بازی Grand Theft Auto: San Andreas مشاهده کردیم. همچنین این رستوران به نوعی پرودی رستوران‌هایی مثل KFC و Chick-fil-A محسوب می‌شود.

اوایل این هفته Cluckin Bell در کامیک کان سن دیگو پدیدار شد. مغز متفکر پشت این رستوران، شخصی با نام کاربری BoyWorldWide در اینستاگرام بود. کارکنان این رستوران از یونیفرم و کلاه مخصوص رستوران بازی GTA استفاده می‌کنند و حتی برندینگ این رستوران هم به خوبی شبیه آن شده است.

در بیرون این رستوران یک پوستر تحت تعقیب در مورد ترور فیلیپس از Grand Theft Auto V دیده می‌شود و مشتریان نیز می‌توانند یک بطری نوشابه Sprunk که در واقع همان اسپرایت در دنیای GTA است، را دریافت کنند. پیشنهاد می‌کنیم که ویدیوی ضمیمه شده در این خبر را حتما تماشا کنید و از دیدن این رستوران لذت ببرید.

نظر شما در مورد این رستوران برگرفته از رستوران بازی GTA چیست؟ فکر می‌کنید چه موارد جذابی را در این رستوران از قلم انداخته‌اند؟ آیا دوست دارید که چنین رستورانی را روزی در کشور خودمان ببینید و از آن خرید کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا