#مهسا_امینی

جوایز و جزئیات رویداد کریسمس بازی GTA: Online اعلام شد

ماشین رایگان کریسمسی

رویداد کریسمس بازی GTA: Online

طبق اعلام رسمی راکستار گیمز (Rockstar Games)، جزئیات کاملی از رویداد کریسمس بازی GTA Online منتشر شده تا بتوانید فقط با لاگین کردن آن‌ها هدایا مختلفی را دریافت کرده و دوباره در شهر مشغول شوید!

با آمدن فصل زمستان و آغاز رویداد کریسمس در GTA Online، شهر لوس سانتوس نیز درست به مانند بسیاری از نقاط جهان سفیدپوش شده و بازیکنان باز هم به سراغ لباس‌های گرم و شال و کلاه‌های خود در بازی می‌روند. با این حال، هر رویداد در GTA Online شامل جزئیات اضافه شده مختلف، چالش‌ها و همچنین مواردی می‌شود که تجربه دوباره بازی را برای کاربران زنده می‌کند. این در حالی است که کریسمس نیز از این قاعده جدا نیست و امسال راکستار گیمز سوپرایزهای بسیاری را برای کاربران دارد!

اول از همه، باید بدانید که اکنون با لاگین کردن در GTA Online می‌توانید ماشین زیبا و قدرتمند Gallivanter Baller ST را دریافت کنید. این یک نسخه ارتقا یافته از مدل کلاسیک Galliventar است که حال به صورت رایگان برای کاربران در دسترس قرار گرفته و اگر عجله نکنید، به زودی هم برداشته خواهد شد! چراکه فقط تا روز ۸ دی ماه (۲۹ دسامبر) فرصت دارید تا این خودرو رایگان را بگیرید. جالب است بدانید که مدل عادی این ماشین با آغاز سال ۲۰۲۲ با قیمت نسبتا بالا در فروشگاه قرار می‌گیرد.

همچنین در کنار این ماشین رایگان، شما فقط با لاگین کردن یک پوسته مناسبتی و جذاب برای خودرو خود دریافت کرده و یک استیکر بابانوئل برای ماشین Pfister Comet S2 Cabrio دریافت خواهید کرد که هنوز عرضه نشده است. به علاوه، شما با لاگین تا تاریخ ذکر شده، یک کلاه دلقک‌ماهی، لباس مخصوص، سلاح آتش انداز با ۲۰ خشاب رایگان، ۲۵ نارنجک استیکی، ۱۰ مین و در نهایت ۱۰ مولوتو دریافت خواهید کرد تا واقعا یک آتش‌بازی تمام عیار پیش از سال نو میلادی را به راه بیندازید!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا