#مهسا_امینی

کاربران روشی برای انتقال وسائل نقلیه به نقشه‌ی GTA Online Cayo Perico یافته‌اند

عملیات گشت‌زنی را بدون دردسر تمام کنید!

نقشه‌ی GTA Online Cayo Perico

یکی از کاربران توییتر روشی یافته که به وسیله‌ی آن می‌توان وسائل نقلیه را به نقشه‌ی GTA Online Cayo Perico انتقال داد و در جریان ماموریت گشت‌زنی استفاده کرد.

راکستار نورث و راکستار گیمز چندی پیش بزرگترین به‌روزرسانی GTA Online را منتشر کردند که هایست جدیدی را تحت عنوان The Cayo Perico به بازی اضافه می‌کند. کاربر در این ماموریت باید از یک فعال مواد مخدر به نام ال روبیو سرقت کند که در یک جزیره‌ی خصوصی ساکن بوده و ارتش اختصاصی خود را دارد. پس از ملاقات با رابط، شخصیت اصلی باید وارد جزیره شده و به جمع‌آوری اطلاعات بپردازد. این ماموریت به دو دلیل سخت و طاقت‌فرسا است: دلیل اول: به وسعت بالای جزیره مربوط می‌شود که انتقال بین لوکیشن‌های مختلف را سخت کرده است؛ دلیل دوم و پایانی، نیروهای امنیتی هستند که در صورت مشاهده، شما را به لوس سانتوس بازمی‌گردانند.

یکی از کاربران توییتر که تحت عنوان NuroCitrix شناخته می‌شود، چندی پیش روشی را یافت که از طریق آن می‌توان وسائل نقلیه‌ی خاص را به نقشه‌ی GTA Online Cayo Perico انتقال داد. طبق توضیحاتی که ارائه شده، کاربر زمانی که در لوس سانتوس بوده و ماموریت‌های مرتبط با The Cayo Perico را آغاز نکرده، باید یکی از وسائل نقلیه‌ی دسته‌بندی پگاسوس را انتخاب کرده و به نقطه‌ای از نقشه‌ی بازی ببرد که جزیره‌ی کایو پریکو در آنجا ظاهر خواهد شد. بدین ترتیب، وقتی ماموریت آغاز و نقشه‌ی کایو پریکو ظاهر شود، آن وسائل نقلیه همچنان در دسترس قرار دارد. در حال حاضر دلیلش مشخص نیست اما امکان استفاده از وسائل نقلیه‌ی دیگر دسته‌بندی‌ها وجود ندارد. در ضمن، NuroCitrix توصیه کرد کاربران از هواپیمای آب‌نشین Dodo استفاده کنند تا در صورتی که محل ترک وسیله‌ی نقلیه خشکی نبود، آن وسیله غرق نشود.

اگرچه این روش تجربه‌ی دیگر کاربران را تحت تاثیر قرار نداده و ضرری به آن‌ها تحمیل نمی‌کند اما احتمالا راکستار با انتشار یک به‌روزرسانی کوچک، جلوی انتقال وسائل نقلیه به نقشه‌ی GTA Online Cayo Perico را بگیرد. از همین رو، توصیه می‌کنیم ماموریت گشت‌زنی و جمع‌آوری اطلاعات را در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسانید تا مجبور نباشید از وسائل نقلیه‌ی زمینی استفاده کنید. در ضمن، یک جزیره‌ی گرمسیری تنها موردی نیست که توسط سازندگان به بازی اضافه شد. جدا از چند ایستگاه رادیویی تازه که آهنگ‌های جدیدی را شامل می‌شوند، کاربر می‌تواند هیولایی را بیابد که در سواحل جزیره زندگی می‌کند. این موجود بدون شک به هیولای معروف دریاچه‌ی لخ نس (واقع در اسکاتلند) اشاره دارد که علی‌رغم ثبت تصاویر قدیمی و ادعای شاهدان عینی، هنوز دلیل علمی‌ای برای اثبات وجودش به دست نیامده است.

در انتها، لازم به ذکر است GTA Online برای کنسول‌های نسل هفتم، هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا