بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین
1%
  • 0/10

معرفی بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین

به روزرسانی بهشتی برای ماشین بازهای لس سانتوس!

معرفی بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

به روزرسانی Chop Shop در بازی GTA Online به دلیل افزودن قابلیت دریفت کشیدن به ماشین‌ها به سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین به روزرسانی‌های این بازی شد. به بهانه محبوبیت این به روزرسانی، در این مطلب نگاهی به بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین خواهیم داشت.

دریفت کشیدن هنری است که عاشقان ماشین آن را هر دم ستایش می‌کنند. دریفت کشیدن در حقیقت کنترل استادانه ماشین به صورت مایل برای عبور از پیچ‌ها به زیباترین شکل ممکن است. چندی پیش بازی جذاب و سرزنده جی تی ای آنلاین با افزودن قابلیت دریفت کشیدن به ماشین‌ها، عاشقان این هنر زیبا را بار دیگر به سوی خود فرا خواند.

قابلیت دریفت کشیدن فقط مختص برخی از ماشین‌ها بوده و شما نمی‌توانید با هر ماشینی هنر نمایی کنید. هزینه افزودن قطعات مورد نیاز دریفت به ماشین‌ها برابر با ۲۰۰ هزار دلار بوده که امروزه در بازی جی تی ای پول نسبتا کمی محسوب می‌شود! اما نباید فراموش کرد که در صورت افزودن قطعات مخصوص دریفت به ماشین مورد نظر، تمام قطعات پیش‌تر نصب شده از ماشین شما حذف می‌شوند. حال قصد داریم نگاهی به بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین داشته باشیم تا شما پولتان را درست خرج کنید.

Declasse Drift Tampa

قیمت: ۹۹۵،۰۰۰

ماشین Declasse Drift Tampa یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های تاریخ بازی جی تی ای آنلاین به خصوص در میان عاشقان دریفت است. این ماشین با داشتن نام Drift حتی پیش از عرضه ویژگی اختصاصی دریفت نیز محبوبیتی ویژه در میان کاربران داشت و به طور محدود کاربران قادر به دریفت کشیدن با آن بودند.

این ماشین همانطور که انتظار می‌رفت با انتشار ویژگی اختصاصی دریفت محبوبیتی بیش از پیش کسب کرد، با این حال متاسفانه بهترین ماشین برای دریفت نیست. دلیل اصلی ضعف این ماشین در دریفت کشیدن طول بسیار زیاد آن بوده که هنرنمایی در آن را سخت می‌کند. به باور ما این ماشین را فقط در صورتی که عاشق ظاهرش هستید باید انتخاب کنید!

Annis Euros

قیمت: ۱،۳۵۰،۰۰۰ – ۱،۸۰۰،۰۰۰

ماشین Annis Euros متاسفانه در میان ناامید کننده‌ترین ماشین‌های جی تی ای آنلاین جای دارد. این ماشین از ماشین محبوب Nissan 350Z الهام گرفته که به دلیل حضور در فیلم سینمایی Fast and Furious: Tokyo Drift محبوبیتی ویژه در میان عاشقان ماشین دارد. در نتیجه انتظارات زیادی از این ماشین به خصوص در هنر دریفت می‌رفت، اما متاسفانه چندان موفق ظاهر نشد.

این ماشین بر خلاف همتای حقیقی خود ظاهر جذابی در بازی جی تی ای آنلاین نداشته و کاربران گمان داشتند با تبدیل آن به ماشین دریفت، می‌توان از ظاهر نه چندان زیبای آن چشم پوشی کرد، اما متاسفانه ویژگی دریفت نیز چندان با این ماشین سازگار نیست. دلیل ضعف این ماشین وزن بسیار بالای آن بوده که دریفت کشیدن با آن را بسیار سخت کرده است!

Annis Remus

قیمت: ۱،۰۲۵،۵۰۰ – ۱،۳۷۰،۰۰۰

ماشین Annis Remus که الهام گرفته از یکی دیگر از ماشین‌های محبوب شرکت ژاپنی نیسان بوده، عملکردی به مراتب بهتر نسبت به Euros ارائه می‌دهد. این ماشین نه تنها برای دریفت کشیدن، بلکه برای چرخش‌های آزاد در شهر نیز بسیار عالی بوده و تجربه‌ای لذت بخش ارائه می‌دهد.

این ماشین از زمان عرضه طرفداران بسیاری به خود جذب کرده و تبدیل به یکی از ماشین‌های اصلی عاشقان دریفت شده است. علاوه بر آن، قیمت این ماشین نسبت به دیگر ماشین‌های دریفت پایین بوده که کاربران نو پای عاشق دریفت را به سوی خود می‌کشاند.

Dinka Jester RR

قیمت: ۱،۴۷۷،۵۰۰ – ۱،۹۷۰،۰۰۰

ماشین Dinka Jester RR بیش از آنکه برای مسابقات دریفت مورد استفاده قرار بگیرد، برای دریفت‌های آزادانه در سطح لس سانتوس مناسب است. این ماشین فرمان پذیری بسیار خوبی داشته و زمان پاسخگویی آن به دستورات بسیار پایین است. علاوه بر آن، این ماشین اندازه‌ای بسیار مناسب برای دریفت کشیدن دارد.

به باور ما اگر عاشق دریفت هستید، این ماشین یکی از بهترین گزینه‌های شما است. علاوه بر آن، به باور عموم کاربران ماشین Dinka Jester RR از لحاظ ظاهری زیباترین ماشین دریفت در این بازی است. دیگر نکته مثبت این ماشین، قابلیت‌های شخصی سازی بسیار زیاد است.

Annis ZR350

قیمت: ۱،۲۱۱،۲۵۰ – ۱،۶۱۵،۰۰۰

ماشین Annis ZR350 به دلیل داشتن ویژگی‌های زیاد، یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های بازی جی تی ای آنلاین است. این ماشین چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ عملکرد ماشینی بسیار جذاب بوده و نیاز اکثر کاربران را برآورده می‌کند. این ماشین محور عقب یکی از ماشین‌ها با بهترین فرمان پذیری در بازی است.

اما زمانی که ZR350 به منظور دریفت کشیدن تقویت می‌شود، قدرتی بیش از پیش از خود نشان می‌دهد. ماشین ZR350 یکی از بهترین گزینه‌های شما برای دریفت کشیدن بوده و به شما اجازه می‌دهد دقایقی طولانی و بدون مکث دریفت‌های جذاب را تجربه کنید!

Karin Futo GTX

قیمت: ۱،۱۹۲،۵۰۰ – ۱،۵۹۰،۰۰۰

ماشین Karin Futo GTX مانند Annis ZR350 از آن دست ماشین‌هایی بوده که نیاز اکثر عاشقان ماشین در دسته‌های مختلف را مرتفع می‌کند. این ماشین از لحاظ ظاهری و عملکرد بسیار عالی عمل کرده و در دسته ماشین‌های دریفت نیز غولی مهار نشدنی است! قابلیت دریفت در این ماشین به بهترین شکل ممکن اثر کرده و این ماشین را تبدیل به یکی از ارزشمندترین ماشین‌های بازی کرده است.

این ماشین از لحاظ اندازه نیز کوچک بوده که هنرنمایی با آن را از بسیاری ماشین‌های دریفت دیگر آسان‌تر کرده است. آخرین ویژگی جذاب این ماشین که در بخش پیشین نیز به آن اشاره شد، ظاهر کلاسیک، جذاب و قابل شخصی سازی آن بوده که آن را ماشینی خاص کرده است.

Fathom FR36

قیمت: ۱،۶۱۰،۰۰۰

ماشین Fathom FR36 بدون شک بهترین ماشین دریفت در جی تی ای آنلاین است. این ماشین یکی از جدیدترین ماشین‌های بازی جی تی ای آنلاین بوده که همزمان با به روزرسانی دریفت به این بازی افزوده شد. این ماشین به دلیل فرمان پذیری عالی و سرعت نه چندان زیاد، بهترین ماشین برای دریفت است.

ماشین FR36 محور عقب بوده و شروع ابتدایی چندان قوی ندارد، اما زمانی که آن را به طور اختصاصی برای دریفت کشیدن تقویت می‌کنید، به سرعت تبدیل به بهترین ماشین در این دسته می‌شود. در بازی جی تی ای آنلاین اکثر کاربرانی که برای پیروزی در مسابقات دریفت تلاش می‌کنند، به سراغ این ماشین می‌روند!

در این مطلب به معرفی بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین پرداختیم که یکی از لذت بخش‌ترین کارها در دنیای جذاب این بازی است. نظر شما چیست؟ به نظر شما بهترین ماشین های دریفت جی تی ای آنلاین کدام هستند؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments