برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا GTA 6 در دهه‌ی ۸۰ میلادی جریان خواهد داشت؟

باز هم تئوری جدید

آیا GTA 6 در دهه‌ی ۸۰ میلادی جریان خواهد داشت؟ ۳ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
GTA 6 در دهه ۸۰

خیلی‌ها در حال حاضر از خود سوال می‌پرسند که بازی GTA 6 قرار است در چه دهه‌ای جریان داشته باشد؟ تئوری جدیدی در این مورد منتشر شده تا پاسخی به این سوال بدهد.

آیا راکستار به نحوی ستینگ یا موقعیتی که قرار است بازی GTA 6 در آن جریان داشته باشد را لو داده است؟ بسیاری از طرفدارانی که پیگیر نسخه‌ی بعدی سری بازی‌های GTA هستند، بررسی‌هایی انجام داده و در لیست شغلی شعبه‌ی هند کمپانی راکستار، به یک عنوان شغلی برخورده‌اند که نشان می‌دهد راکستار به انیماتوری برای خلق «رسانه‌های داخل بازی» نیاز دارد.

این طرفداران همچنین بر این باورند که «رسانه‌های داخل بازی» به احتمال بسیار زیاد به وب‌سایت‌های داخل بازی اشاره می‌کند. این وب‌سایت‌ها را قبلا در بازی‌های GTA IV و GTA V مشاهده کرده‌ایم و قاعدتا می‌دانیم که اگر این بازی در دهه‌ی ۸۰ میلادی و در Vice City جریان داشته باشد، خبری از این وب‌سایت‌ها نخواهد بود و احتمالا دوران مدرن اتفاق خواهد افتاد.

از طرفی دیگر، عنوان «رسانه‌های داخل بازی» همچنین ممکن است به رادیو‌های و یا برنامه‌های تلویزیونی داخل بازی نیز اشاره داشته باشد و به عبارتی دیگر، این تئوری نمی‌تواند کاملا درست باشد.

همچنین در حال حاضر، گزارش‌ها و شایعاتی مبنی بر ستینگ این بازی در دهه‌ی ۸۰ میلادی و البته، دوران مدرن وجود دارند و حتی برخی نیز بر این باورند که ممکن است داستان این بازی در چند دهه مختلف رخ دهد.

متاسفانه هنوز راکستار برای رد و یا تایید این تئوری‌ها و شایعات هیچ بیانیه‌ای صادر نکرده و تاکید می‌کنم که تمامی اخبار در مورد بازی GTA 6 فقط در حد شایعه هستند و فقط باید برای تایید شدن آنان صبر کرد. نظر شما در مورد ستینگ بازی GTA 6 چیست؟ آیا فکر می‌کنید که این بازی در دوران مدرن جریان دارد یا این‌که قرار است به دهه‌ی ۸۰ میلادی سفر کنیم و در Vice City به کشت و کشتار و قانون‌شکنی بپردازیم؟ نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments