برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

احتمالا بازیگران اصلی GTA 6 مشخص شدند

منبعی موثق مدعی شده است

احتمالا بازیگران اصلی GTA 6 مشخص شدند ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیگران اصلی GTA 6

براساس اطلاعات جدیدی که در فضای اینترنت پخش شده، احتمالا بازیگران اصلی GTA 6 که نقش دو شخصیت اصلی آن را برعهده دارند مشخص شده است.

پیش از این برخی از نشریه‌ها مدعی شده بودند که جوزف کانرز (Joseph Connors) به عنوان یکی از بازیگران اصلی نسخه بعدی مجموعه Grand Theft Auto ایفای نقش خواهد کرد. این موضوع به واسطه رزومه‌ای که این بازیگر از خود در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته بود گمانه‌زنی شده بود. رزومه‌ای که بیان می‌داشت این بازیگر در یک پروژه بدون نام از کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) برای انتشار در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است مشارکت خواهد داشت. اگرچه این رزومه اکنون حذف شده اما سبب شده بود بسیاری بر این عقیده باشند کانرز به عنوان شخصیت اصلی یا همان شخصیت جیسون و یا به عنوان شخصیت آنتیاگونیست GTA 6 ایفای نقش خواهد کرد.

اکنون براساس اطلاعاتی که از سوی یوتیوبری به نام LegacyKillaHD منتشر شده، سناریو قبلی منتفی شده به نظر می‌رسد چرا که به گفته این یوتیوبر که سابقه انتشار اطلاعات موثق مختلفی را دارد نقش جیسون در بازی مذکور به دیلن رورک (Dylan Rourke) که یک بازیگر آمریکایی بوده رسیده است. این محتواساز مدعی شده که این خبر را از سوی یک منبع قابل اطمینان شنیده و رورک که سابقه بازی در تعدادی از اپیزودهای سریال Modern Family را دارد، یکی از دو نقش اصلی بازی GTA بعدی را ایفا می‌کند.

از سوی دیگر این یوتیوبر مدعی شده که منی ال. پرز (Manni L. Perez) نقش لوسیا را ایفا خواهد کرد. بازیگری که سابقه صداگذاری تعدادی از شخصیت‌های بازی GTA Online را در سابقه داشته و بنابراین با این مجموعه و کمپانی راک‌استار غریبه به شمار نمی‌رود.

همان‌طور که گفته شد LegacyKillaHD سابقه ارائه طلاعات صحیحی پیرامون بازی‌های راک‌استار گیمز داشته و از این رو می‌توان تا حد زیادی فرض را بر این موضوع قرار داد که بازیگران اصلی GTA 6 مشخص شده‌اند. به دنبال انتشار اولین تریلر بازی در دسامبر 2023، بسیاری از طرفداران به منی ال. پرز به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی برای نقش‌آفرینی شخصیت لوسیا اشاره کرده بودند.

از طرفی دیلن رورک بازیگری بوده که از شهرت کمتری مخصوصا در دنیای بازی ویدئویی برخوردار است. این موضوع با رویکرد راک‌استار مبنی بر استفاده از بازیگرانی که سابقه کاری چندان قابل ملاحظه‌ای ندارند در یک راستا قرار می‌گیرد. با توجه به سابقه‌ای که راک‌استار دارد انتظار می‌رود با نزدیک شدن به انتشار بازی و آغاز کمپین تبلیغاتی آن، بازیگران اصلی GTA 6 نیز به صورت رسمی معرفی شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments