1%
  • 0/10

شواهد به نمایش قریب الوقوع تریلر معرفی GTA 6 اشاره دارند

برخی همچنان خوشبین نیستند

شواهد به نمایش قریب الوقوع تریلر معرفی GTA 6 اشاره دارند ۰ ۰۸ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تریلر معرفی GTA 6

با کنار هم قرار دادن شواهد رسمی و غیررسمی، برخی از کاربران معتقد هستند راکستار گیمز تریلر معرفی GTA 6 را بزودی منتشر می‌کند.

اتفاقی غیرمنتظره اواخر سپتامبر سال گذشته میلادی رخ داد و تقریباً همه را در شوک فرود برد: حجم بالایی از گیم پلی و تصاویر جدیدترین نسخه Grand Theft Auto در فضای مجازی لو رفتند. اگرچه ویدیوها کیفیت بالایی داشته و واقعی بنظر می‌رسیدند، برخی از کارشناسان و کاربران نمی‌توانستند واقعی بودنشان را بپذیرند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه راکستار گیمز با انتشار یک بیانیه رسمی نسبت به لو رفتن ویدیوها واکنش نشان داد و عملاً صحت آن‌ها را تایید کرد. شرکت آمریکایی در بخشی از بیانیه خود تاکید داشت محتویات لو رفته به نسخه اولیه GTA بعدی تعلق دارند.

یکی از افشاگران صنعت ویدیو گیم که با شناسه کاربری MarxxChris در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، مدعی شده تریلر معرفی GTA 6 در تاریخ ۴ آبان (مصادف با ۲۶ اکتبر) منتشر خواهد شد. MarxxChris سابقه خوبی داشته و حضور Payday 3 ،Dragon’s Dogma II و ریبوت Fable در جشنواره Summer Game Fest را پیش از اعلام رسمی لو داده بود. با وجود این، کاربران واکنش‌های متنقاضی به لو رفتن رونمایی از GTA بعدی نشان داده‌اند. در حالی که برخی نسبت به صحیح بودنش امیدوار هستند، گروهی دیگر آن را اشتباه می‌دانند.

یکی از کاربران در فروم Reddit تاکید دارد راکستار گیمز نسبت به درز اطلاعات بسیار حساس بوده و طی سال‌های فعالیتش هرگز اجازه نداده مواردی مهم و این چنینی لو بروند. یا کاربری دیگر گذشته را یادآوری کرده و می‌گوید هیچ فردی طی دو دهه گذشته نتوانسته تاریخ حدودی انتشار خبری با محوریت GTA را لو دهد، چه برسد به اینکه تاریخی دقیق را اعلام کند. با این حال، اتفاق دیگری رخ داده که امیدها را افزایش داده است.

راکستار اخیراً از رویدادها و جوایز Grand Theft Auto Online برای هفته‌های آتی رونمایی کرده است. به مناسبت فرا رسیدن جشن نیمه پاییز یا Moon Festival، کاربرانی که در هفته جاری وارد بازی شوند یک تیشرت Red Happy Moon را بصورت رایگان دریافت می‌کنند. راکستار برای تبلیغ تیشرت مزبور تصویری را به اشتراک گذاشته که به عقیده کاربران به GTA 6 اشاره دارد. این تصویر بگونه‌ای ثبت شده که از کلمه Vinewood تنها VI دیده می‌شود.

با توجه به پیش بینی‌های تیک تو مبنی بر افزایش قابل توجه درآمد طی بازه آوریل ۲۰۲۴ الی مارس ۲۰۲۵، بنظر می‌رسد GTA بعدی در این برهه زمانی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments