تماشا کنید: صحنه‌های مخفی GTA 5 که احتمالا متوجه‌شان نشدید!

این ویدیو نزدیک به ۱۴ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: صحنه‌های مخفی GTA 5 که احتمالا متوجه‌شان نشدید! سورنا رضایی ۱۵ ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

اکانت یوتیوبی Captain Eggcellent جالب‌ترین صحنه‌های مخفی GTA 5 را کنار هم قرار داد و آن‌ها را در قالب یک ویدیو به اشتراک گذاشت.

دلایل مختلفی در افزایش محبوبیت Grand Theft Auto طی دو دهه‌ی گذشته دخیل بوده‌اند که از شاخص‌ترینشان می‌توان به پرداخت صریح و بی‌پرده به موضوعات حساسیت‌برانگیز، ایجاد سبک سندباکس و گسترش آن، استخدام صداپیشه‌های حرفه‌ای و استفاده از شخصیت‌های نه چندان مثبت به عنوان پروتاگونیست اشاره کرد. یکی دیگر از موارد، رازها یا ایستراگ‌هایی هستند که در اقصی نقاط نقشه قرار گرفته و تقریبا هیچ الگویی برای یافتنشان وجود ندارد. در نتیجه، چاره‌ای جز اتکا به شانس نیست.

Grand Theft Auto V، یکی از بهترین و موفق‌ترین محصولات تاریخ ویدیو گیم به شمار می‌رود. راکستار گیمز تاکنون بیش از ۱۴۰ میلیون نسخه از این بازی را در سراسر جهان به فروش رسانده است؛ رکوردی که به نظر نمی‌رسد تا سالیان سال قابل‌دستیابی باشد. GTA V مانند نسخه‌های پیشین مجموعه شامل رازهای زیادی شده که کاربر می‌تواند با اختصاص وقت و داشتن مقداری حوصله آن‌ها را بیابد. علاوه بر این، صحنه‌های مخفی‌ای در مراحل وجود دارند که بسیاری از کاربران هرگز تماشایشان نکرده‌اند؛ این صحنه‌ها معمولا زمانی به نمایش درمی‌آیند که کاربر برخلاف دستورالعمل کاری را انجام دهد.

اکانت یوتیوبی Captain Eggcellent چندی پیش جالب‌ترین صحنه‌های مخفی GTA 5 را کنار هم قرار داد و آن‌ها را در قالب یک ویدیو منتشر کرد. بخش‌های ابتدایی ویدیو به یکی از اولین ماموریت‌های بازی اختصاص دارد. اگر به یاد داشته باشید، فرانکلین از طرف فروشنده‌ی خودرو ماموریت می‌یابد به خانه‌ی مایکل رفته و خودرویی که اخیرا خریده بود را بدزد. در صورتی که کاربر برخلاف دستورالعمل پیش رفته و خود را در معرض دید آماندا د سانتا و کایل چویس قرار دهد، صحنه‌ای مخفی پخش می‌شود. در این صحنه، کایل با دیدن فرانکلین ترسیده و فریاد می‌زند او سیاهپوست است؛ جمله‌ای که نژادپرست بودنش را ثابت می‌کند.

یکی دیگر از صحنه‌های مخفی GTA 5 در تعامل با یک فروشنده‌ی مواد مخدر پخش می‌شود که در نقطه‌ای از شهر قرار دارد. نکته‌ی جالب اینجا است که مواد مخدر روی هر کدام از سه شخصیت اصلی GTA 5 تاثیر متفاوتی دارد. در صورتی که کاربر با مایکل به ملاقات مواد فروش برود، شاهد تقابل او و بیگانگان متخاصم خواهد بود. اگر کاربر حین کنترل ترور مواد را مصرف کند، باید مقابل دلقک‌ها بایستد. برای تماشای ویدیو می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. قبل از تماشا، تاکید داریم ویدیوی مزبور شامل اسپویلر می‌شود. در نتیجه اگر بازی را تجربه نکرده‌اید یا می‌خواهید صحنه‌های مخفی را خودتان بیابید، توصیه می‌کنیم بعدا به تماشای ویدیو بنشینید.

در انتها، لازم ذکر است جدیدترین نسخه‌ی GTA روی کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا