X019: بازی جدید استودیوی Obisidan یک کو-آپ اول شخص است

پروژه متفاوت خدایان نقش‌آفرینی

بازی جدید استودیوی Obisidan

اندکی پیش در جریان رویداد X019 در لندن از بازی جدید استودیوی Obisidan رونمایی شد که یک بازی متفاوت در سبک بقاست. با سرگرمی همراه باشید.

Obsidian Entertainment را به سبب ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی شاهکار همچون مجموعه Fallout و اخیراً The Outer Worlds می‌شناسیم. این بار اما این استودیوی خلاق که دیگر تحت مالکیت شرکت مایکروسافت است، پا به عرصه‌های جدیدی گذاشته و عنوان تازه‌ی خود را با ایده‌های کاملاً نو همراه کرده است که پیش‌تر از آنها ندیده بودیم.

عنوان Grounded بازی جدید استودیوی Obisidan است که اندکی پیش در جریان رویداد زنده X019 مایکروسافت در لندن رونمایی شد. این بازی یک کو-آپ اول شخص در سبک بقاست که حول محور یک ایده بامزه می‌چرخد: در این بازی شما و دوستانتان به اندازه یک مورچه درآمده‌اید و حال باید در حیاط پشتی‌های محله برای زنده ماندن بجنگید. در این بازی بازیکنان باید با همکاری یکدیگر در محیط گشت و گذار کرده و با اشیا روزمره‌ای که روی زمین پیدا می‌کنند، به ساخت تجهیزات و پایگاه‌ها بپردازند. محیط باغچه‌ها پر است از حشره‌های بزرگ و کوچک که باید برای بقا با آنها مقابله کنید.

بازی Grounded را می‌توان یه صورت تک‌نفره و یا کو-آپ تا نهایتاً چهار نفر تجربه کرد. این بازی قرار است به‌صورت دیجیتالی در بهار سال ۲۰۲۰ در قالب برنامه Xbox Game Preview و نیز از طریق Xbox Game Pass، فروشگاه مایکروسافت و همچنین استیم در دسترس گیمرهای پی‌سی و ایکس‌باکس وان قرار گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا