تاریخ انتشار بازی Grounded رسما اعلام شد

بزرگترین بروزرسانی!

تاریخ انتشار بازی Grounded رسما اعلام شد گلناز کیانی ۰ ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Grounded

پس از تقریبا یک سال و با تاخیر حالا شرکت سازنده این بازی ابسیدین (Obsidian) تاریخ انتشار بازی Grounded را به طور رسمی اعلام کرده است.

نسخه اولیه‌ی بازی بقا محور گراندد (Grounded) اولین بار در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. پس از آن با بروزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی‌ای که داشت به مرور کامل‌تر شد و به محبوبیت زیادی رسید به حدی که تا الان بیش از ده میلیون بازیکن دارد. پارسال خبر انتشار نسخه کامل این بازی تحت عنوان گراندد ۱.۰ منتشر شد اما بعدتر خبر رسید که ارائه بازی با تاخیر روبرو خواهد شد. چند روز پیش اما کارگردان این بازی آدام برنکه (Adam Brennecke) بالاخره در ویدیویی که در صفحه‌ توییترش منتشر کرد اعلام کرد که نسخه کامل بازی به طور رسمی در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر ماه) ارائه خواهد شد. آدام برنکه همچنین اضافه کرد:

 

تاریخ انتشار نسخه ۱.۰ بیست و هفتم سپتامبر خواهد بود. ما در حال اعمال اصلاحات نهایی بر روی همه جنبه‌های بازی هستیم و این بزرگترین به روزرسانی ما خواهد بود.

در این ویدیو برنکه جزئیات زیادی درمورد گیم‌پلی یا ویژگی‌های جدید بازی به اشتراک نگذاشت اما به برخی از ویژگی‌های جدید، که اخیرا هم به آزمایش عمومی گذاشته شده بودند، اشاره کرد و گفت که این ویژگی‌ها در بروزرسانی نهایی بازی هم در دسترس خواهند بود. یک پشه به عنوان حیوان خانگی و یک ساختمان جدید به نام کوکری (Cookery) دو عدد از این بروزرسانی‌ها هستند. اضافه شدن ساختمان کوکری خود می‌تواند خط پایه جدیدی برای سیستم آشپزی بازی را تشکیل ‌دهد و بازیکنان را قادر ‌سازد تا زودتر غذا درست کنند! همچنین یک ویژگی مخفی در راه است که برنکه می گوید هنوز کاملاً آماده افشای آن نیست اما به زودی شرکت ابسیدین در مورد آن صحبت خواهد کرد.
 
تاریخ انتشار بازی Grounded مشخص شده و به زودی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.
 
در پایان نظر شما درمورد بازی گراندد چیست؟ آیا شما هم یکی از میلیون‌ها بازیکن آن هستید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا