بازیگر GTA V: شایعات مربوط به بازی بعدی GTA را باور نکنید

آیا Grand Theft Auto VI در حال ساخت است؟

بازیگر GTA V: شایعات مربوط به بازی بعدی GTA را باور نکنید مهسا سپاهی ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Grand Theft Auto V

ند لوک، بازیگر Grand Theft Auto V که از صدایش در نقش مایکل استفاده شده، به هواداران خود گفته که از باور کردن کلیک‌بیت‌ها و شایعات درباره‌ی بازی‌ جدید GTA دست بردارند. او می‌گوید این شایعات بی‌اساس هستند و هیچ‌کس در خارج از راکستار گیمز اطلاعات دقیقی در رابطه با این موضوع ندارد.

ند لوک با عصبانیت اعلام کرد که شرکت راکستار یکی از معدود توسعه دهندگان اصلی بازی‌های AAA شمرده می‌شود که توانایی محفوظ نگه‌داشتن اطلاعات مربوط به پروژه‌های خود را دارد. به حقیقت پیوستن این گونه شایعات درباره‌ی فرنچایزهایی نظیر GTA، اتفاقی نادر است. با این‌حال، این موضوع باعث متوقف کردن طرفداران و برخی از اعضای مطبوعات از گزارش دادن اخبار به ظاهر لو رفته، نشده است.

لوک در گفتگویی مستقیم به صورت زنده در صفحه‌ی اینستاگرام رسمی خود با بازیگر همکارش در GTA V، شاون فنتنو که در نقش فرانکلین کلینتون در این بازی حضور داشته، گفت:

آن‌ها گفته‌اند که GTA VI قرار است در وایس سیتی ساخته شود. این افراد چگونه می‌توانند تمام این اطلاعات را درباره‌ی آن‌چه که قرار است اتفاق بیافتد، به دست بیاورند؟ مردم، آیا شما نمی‌فهمید که نباید هر چیزی را که در اینترنت از افرادی مانند Man F*** The World یا امثال او منتشر می‌شود را باور کنید؟ حرف این گونه افراد را باور نکنید، آن‌ها فقط کلیک‌بیت بوده و هیچ‌گونه اطلاعی از داخل ندارند. فقط اخبار منتشر شده از راکستار را باور کنید.

در این شایعه گفته شده خورخه کنسجو در بازی جدید Grand Theft Auto حضور خواهد داشت. در رزومه‌ی رسمی کنسجو، نقش او به‌عنوان “مرد مکزیکی” در بازی جدید Grand Theft Auto ذکر شده اما این بازیگر از نظر دادن درباره‌ی این شایعات خودداری کرده است. با این تفاسیر، احتمال می‌رود که GTA بعدی در حال ساخت باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا