نسخه‌ی ریمیک بازی Gothic به صورت رسمی در حال ساخت است

استقبال بازیکنان از تیزر این عنوان عالی بوده است

نسخه‌ی ریمیک بازی Gothic

شرکت نامدار THQ Nordic طی پیامی رسما اعلام کرد که در پی استقبال و حمایت بسیار خوب بازیکنان، نسخه‌ی ریمیک بازی Gothic را به صورت کامل برای ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۵ و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر می‌کند.

اواخر آذر ماه امسال بود که شرکت THQ Nordic در اقدامی غیرمنتظره و جالب، یک تیزر قابل بازی از نسخه‌ی ریمیک عنوان Gothic را به صورت آزمایشی در اختیار دارندگان نسخه‌ی اصلی و همچنین خریداران سایر آثار استودیوی Piranha Bytes قرار داد. این موضوع اگرچه در وهله‌ی اول شماری از هواداران را به ساخت نسخه‌ی کامل بازسازی امیدوار کرد، اما بعدتر شرکت ناشر گفت که این امر صرفا برای سنجش میزان محبوبیت کنونی بازی صورت گرفته است و تنها در صورت استقبال خوب بازیکنان، اقدام به توسعه‌ و عرضه‌ی ریمستر Gothic خواهد کرد. حال با گذشت نزدیک به دو ماه از این برنامه‌ی آزمایشی، شواهد گویای این موضوع است که بالغ بر ۱۸۰ هزار نفر به تجربه‌ی این تیزر پرداخته‌اند و جالب‌تر این‌که بسیاری از بازخوردهای ارسالی، نوید یک اثر سرگرم‌کننده و مهیجی را می‌دهند.

به دنبال این موفقیت عالی، شرکت THQ Nordic تایید کرد که نسخه‌ی کامل ریمیک بازی Gothic برای دو کنسول نسل آینده یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نکته مهم این است که هرچند استودیوی Piranha Bytes وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی اصلی بازی را برعهده داشت، ولی نسخه‌ی توسط سازندگان اصلی توسعه نمی‌یابد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، شرکت ناشر به دنبال تاسیس یک استودیوی جدید در شهر بارسلون اسپانیا است تا وظیفه‌ی ساخت این عنوان نسل نهمی را به آن‌ها محول کند.

در حال حاضر جزئیات چندانی در خصوص این بازی در دسترس نیست. با توجه به این موضوع که THQ Nordic تازه به دنبال تاسیس یه یک استودیو افتاده است، احتمالا به این زودی‌ها اخبار تازه‌ای نخواهیم شنید و در بهترین حالت، ریمیک Gothic در سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا