#مهسا_امینی

Gotham Knights یک برداشت تازه و منحصربه‌فرد از بازی‌های بتمن خواهد بود

تجربه‌ای با آزادی عمل بیشتر و درگیرکننده‌تر

Gotham Knights یک برداشت تازه و منحصربه‌فرد از بازی‌های بتمن خواهد بود عرفان بدری ۳ ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Gotham Knights

طبق گفته‌ی میچ دایر، نویسنده‌ی بازی Gotham Knights در استودیوی Warner Bros Games Montreal، این عنوان اکشن نقش‌آفرینی، یک برداشت جدید و متفاوت از مجموعه بازی‌های بتمن خواهد بود که ساختار آن‌ها را حفظ می‌کند، اما در راستای ارائه‌ی یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد، به آن تغییراتی می‌دهد.

بازی Gotham Knights یکی از عناوین مورد انتظار سال جاری میلادی است که داستانی متفاوت را از بتمن و خانواده‌ی او روایت می‌کند. هنگام رونمایی از تریلر گیم‌پلی بازی در رویداد DC FanDome، فهمیدیم که ظاهرا بتمن و جیمز گوردون مرده‌اند و شهر گاتهام دوباره وارد هرج و مرج و نابسامانی شده است. این عنوان بر روی چهار شخصیت نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابین و رد هود تمرکز دارد و شما در هر زمان که بخواهید می‌توانید کنترل یکی از این کارکترها را در دست بگیرید. دشمن اصلی شما در Gotham Knights محفل جغدها (Court of Owls) است.

به تازگی نویسنده و طراح روایت این بازی در استودیوی Warner Bros Games Montreal، میچ دایر، مصاحبه‌ی کوتاهی با Las Vegas Review Journal داشته که در آن به صحبت درباره‌ی این عنوان پرداخته است. طبق گفته‌ی او، این که Gotham Knights به جای بتمن، بر روی چند شخصیت تمرکز دارد، باعث شده تا توسعه دهندگان آزادی عمل بیشتری برای ارائه‌ی یک حس تازه و منحصربه‌فرد داشته باشند.

او در این رابطه می‌گوید:

تغییر تمرکز بازی بر روی این شخصیت‌ها پس از مرگ بتمن که برای همه‌ی آن‌ها اهمیت زیادی دارد، باعث ایجاد یک چارچوب داستانی منحصر‌به‌فرد در بازی شده است. این عنوان یک برداشت کاملا تازه و منحصربه‌فرد از بازی‌های بتمن و دیگر عناوین با محوریت کمیک‌های DC است که تجربه‌ای با آزادی عمل بیشتر و درگیرکننده‌تر را ارائه می‌دهد و این باعث خوشحالی من می‌شود.

دایر که پیش از این در استودیوی EA Motive بر روی بازی Star Wars: Squadrons کار کرده است، به طور خلاصه درباره‌ی چیزهایی که نظر او را به پروژه‌ی Gotham Knights جلب کرده‌اند نیز صحبت کرد. او در این رابطه می‌گوید:

وقتی بازی در آگوست ۲۰۲۰ در DC FanDome معرفی شد، من همان موقع جذب این پروژه شدم، چون که از طرفداران آن بودم. ایده‌ی بازی در نقش چهار شخصیت مختلف در یک محیط جهان‌باز که در آن بروس وین مرده، برای من بسیار جذاب است.

بازی Gotham Knights هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و طبق شایعات، احتمالا عرضه‌ی آن تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورده است. این عنوان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS5 ،PS4 ،Xbox One ،Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس قرار خواهد گرفت.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا