تماشا کنید: تریلر جدید Gotham Knights منتشر شد

نبرد با هارلی کوئین!

تماشا کنید: تریلر جدید Gotham Knights منتشر شد نریمان هروی ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

تریلر جدید Gotham Knights منتشر شد و این تریلر مبارزه کارکتر نایت‌وینگ را با هارلی کوئین به تصویر می‌کشد.

بازی Gotham Knights شاید کارکتر‌های بسیار معروف و پرطرفداری مثل بتمن و یا جوکر را در خود نداشته باشد، ولی کارکتر‌های شناخته‌شده زیادی در این بازی اکشن جهان‌باز حضور خواهند داشت و خصوصا نقش شرورها در آن برجسته‌تر از همیشه به نظر می‌آید. طبق تریلری که به تازگی منتشر شده، ظاهرا بازیکنان در قالب شوالیه‌های گاتام باید با دشمنان برجسته و شاخصی مثل مستر فریز، هارلی کوئین و البته محفل جغدها سرشاخ شوند!

طبق تریلر گیمپلی جدیدی که توسط رسانه IGN از این بازی منتشر شد، ویدیویی از مبارزه نایت‌وینگ با یکی از شرورهای پرطرفدار یعنی هارلی کوئین را تماشا کردیم و همچنین کارگردان بازی یعنی جف النور هم توضیحاتی را در این تریلر به مخاطبین می‌دهد. هارلی کوین در این مبارزه از یک چکش بسیار بزرگ بهره می‌برد و طی مبارزه نیز از الکتریسیته نیز استفاده می‌کند. البته طی این مبارزه تعدادی از نوچه‌های او نیز وارد نبرد با نایت‌وینگ می‌شوند. شما می‌توانید در ویدیوی بالا تریلر جدید Gotham Knights به شکل کامل مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

روند ساخت بازی Gotham Knights چندی پیش به شکل کامل تمام و به اصطلاح Gold شد. این بازی پیش از این قرار بود که در روز ۲۵ اکتبر (مصادف با روز ۳ آبان) منتشر شود ولی در رویداد گیمزکام مشخص شد که این بازی چند روز زودتر و در تاریخ ۲۱ اکتبر (مصادف با روز ۲۹ مهر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تریلر جدید Gotham Knights چیست؟ آیا فکر می‌کنید که این بازی قرار است طبق پیش‌بینی‌ها با شکست عظیمی رو به رو شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا