#مهسا_امینی

آیتم‌های تبلیغاتی Gotham Knights اسکین‌های جایگزین را نشان می‌دهند

همان‌طور حدس زده می‌شد، قابلیت تغییر لباس وجود دارد

آیتم‌های تبلیغاتی Gotham Knights

تصاویری که از آیتم‌های تبلیغاتی بازی Gotham Knights تهیه شده و به فضای مجازی راه یافته‌اند، اسکین‌های جایگزین را نشان می‌دهند.

پس از عرضه‌ی Batman: Arkham Knight در سال ۲۰۱۵ میلادی، استودیوهای راک‌استدی و شعبه‌ی مونترال وارنر که مجموعه‌ی Batman Arkham را توسعه بودند، سکوت اختیار کرده و هیچ گونه صحبتی از پروژه‌های بعدی خود به میان نیاوردند. با این حال، انتشار شایعه‌ها و گزارش‌های غیر رسمی باعث می‌‌شدند امیدها برای رونمایی از بازی جدید بتمن زنده بمانند. این شرایط به مدت پنج سال ادامه داشت تا اینکه در جریان DC FanDome از محصولات جدید این استودیوها رونمایی شد. راک‌استدی روی Suicide Squad: Kill the Justice League و شعبه‌ی مونترال وارنر هم روی Gotham Knights کار می‌کند.

شعبه‌ی مونترال وارنر به مناسب فرا رسیدن کریسمس هدایایی را برای کارمندان خود ارسال کرده که شامل آیتم‌های تبلیغاتی Gotham Knights از جمله تی‌شرت و تابلو می‌شود. دو نفر از کارمندان به منظور قدردانی، اکانت استودیو را در توییتی منشن و عکس مربوط به هدیه‌ها را ضمیمه کرده‌اند. نکته‌ی جالب تصاویر اینجا است که اسکین‌های جایگزین چهار شخصیت اصلی را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید تصاویر مزبور را مشاهده کنید:

با توجه به تریلر معرفی Gotham Knights، ظاهرا بروس وین در اثر انفجار در عمارت وین کشته شده است. در پی این اتفاق و همچنین غیبت طولانی مدت بتمن، جنایتکاران و ابرشرورهای گاتهام فعالیت‌های خود را از سر گرفته و شهر را به آشوب کشیده‌اند. در چنین شرایطی، پیامی که بروس وین از قبل آماده کرده بود، برای متحدانش فرستاده می‌شود. او در پیام ویدیویی از نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابیت و ردهود می‌خواهد متحد شده و جلوی وخیم‌تر شدن اوضاع را بگیرند. در ضمن، برخلاف شباهتی که میان افتتاحیه‌ی بازی و پایان‌بندی Batman: Arkham Knight وجود دارد، این دو محصول کاملا مستقل بوده و از لحاظ داستانی ارتباطی ندارند.

در حال حاضر نمی‌دانیم کدام ابرشرورهای مرتبط با بتمن در Gotham Knights حضور دارند اما طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی تریلر رونمایی به نمایش گذاشته شد، محفل جغدها (Court of Owls) اصلی‌ترین دشمن چهار شخصیت اصلی خواهد بود. با توجه به کمیک بوک‌ها، این گروه تبهکاری چهار قرن پیش توسط تعدادی از ثروتمندترین و قدرتمندترین خانواده‌های شهر تاسیس شده و هدفش، کنترل تمامی بخش‌های گاتهام به صورت مخفیانه است. آن‌ها همچنین کودکان یتیم را از سیرک‌ها دزدیده و به قاتلینی حرفه‌ای و بی‌رحم تبدیل می‌کنند. در ضمن، مخفی‌گاهشان معمولا در سازه‌های قدیمی واقع شده است.

بازی نقش‌آفرینی Gotham Knights در حال حاضر تاریخ دقیق انتشاری ندارد اما طبق اندک اطلاعات موجود، در سال آتی میلادی برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا