برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سود یک میلیارد دلاری شرکت گوگل به لطف دورکاری کارمندان

دورکاری کارمندان گوگل به نفع این شرکت است

سود یک میلیارد دلاری شرکت گوگل به لطف دورکاری کارمندان ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار فناوری کپی لینک
شرکت گوگل

در ماه مارس سال گذشته، شرکت گوگل به دلیل وجود همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) به کارمندان خود توصیه کرد که به صورت دورکاری به وظایف خود عمل کنند و از خانه خود خارج نشوند. کار کردن در خانه می‌تواند نکات منفی را به همراه داشته باشد، اما این موضوع باعث ایجاد تغییرات مثبت در کمپانی گوگل شد. با توجه به گزارش Bloomberg، به علت دورکاری کارمندان، Google توانسته است که یک میلیارد دلار ذخیره (پس انداز) کند.

این کمپانی تایید کرد که توانسته است که در سه ماهه اول سال، بیش از 268 میلیون دلار ذخیره کند و همچنین هزینه‌های تبلیغاتی را کاهش دهد، برای مثال بسیاری از مراسم‌ها دیگر به صورت آنلاین برگزار خواهند شد و تمام این هزینه باعث شده است تا 1.4 میلیارد دلار صرف جویی شود و شرکت گوگل می‌تواند این هزینه را صرف استخدام کردن هزاران کارگر و کارمند جدید کند.

این سود دهی Google چندان هم عجیب نبوده و امتیازات این شرکت برای کارمندان باعث رضایت مندی آن‌ها می‌شود، برای مثال این امتیازات شامل میز ماساژ، غذاهای مخصوص و مجلل و… می‌شود. به علاوه بعد از گذشت ماه سپتامبر، این کمپانی به کارمندان خود اجازه می‌دهد تا به صورت دورکاری به وظایف خود عمل کنند، اکنون این کمپانی مانند دیگر شرکت‌ها برای بازگشت به حالت عادی به کارمندان اجازه داده است تا سه روز در هفته را به صورت حضوری و دیگر روزها را در خانه کار کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments