گوگل پیکسل ۸ پرو نویز را از ویدیو حذف می‌کند

پیکسل ۸ پرو

Magic Eraser قابلیت جذابی است که گوگل در سری پیکسل ۶ رونمایی کرد. حالا در یک ویدیو، نسخه ارتقا یافته‌ی این قابلیت را با نام Audio Magic Eraser در پیکسل ۸ پرو می‌بینیم.

قابلیت Magic Eraser یک قابلیت جذاب است که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر را از پس‌زمینه‌ی آن‌ها جدا کنند. اما گوگل به تازگی نسخه‌ی دیگری از این اپلیکیشن جذاب و کاربردی را توسعه داده که Audio Magic Eraser نام دارد و همزمان با سری پیکسل 8 (شامل پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو) رونمایی و عرضه خواهد شد.

در رابطه با قابلیت Audio Magic Eraser یک ویدیو هم در شبکه‌ی اجتماعی X (توییتر سابق) منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. این قابلیت مثل Magic Eraser از طریق اپلیکیشن گوگل فوتوز در دسترس قرار خواهد گرفت و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا نویز پس‌زمینه را از ویدیوها پاک کنند. گوشی مورد نظر در ویدیو هم گوگل پیکسل ۸ پرو است که پاییز امسال رسما رونمایی و راهی بازار می‌شود.

این اپلیکیشن یک اسلایدر دارد که شما می‌توانید تعیین کنید نویز پس‌زمینه با چه حساسیتی حذف شود. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید سه نوع صدا را از طریق قابلیت‌های این برنامه شناسایی و حذف کنید؛ نویز، صدای مردم و موسیقی. در این ویدیو همچنین می‌بینیم که گوگل پیکسل 8 پرو در یک رنگ آبی جدید هم راهی بازار خواهد شد.

قابلیت Magic Eraser در ابتدا فقط برای گوشی‌های خاص از سری پیکسل در دسترس قرار داشت اما بعد از مدتی برای تمام پیکسل‌ها در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر از طریق اپلیکیشن گوگل فوتوز می‌توان از این قابلیت در سایر گوشی‌های اندرویدی و حتی iOS هم استفاده کرد اما اینطور که به نظر می‌رسد، Audio Magic Eraser صرفا برای پیکسل ۸ پرو در دسترس قرار خواهد داشت و مشخص نیست آیا برای سایر گوشی‌های پیکسل یا گوشی‌های اندرویدی دیگر و iOS هم عرضه خواهد شد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا