#مهسا_امینی

برندگان رویداد Golden Joystick Awards 2019 مشخص شدند

بهترین بازی‌های سال با هنرنمایی زامبی‌ها!

برندگان رویداد Golden Joystick Awards 2019

بالاخره بعد از مدت‌ها صبر و انتظار برندگان رویداد Golden Joystick Awards 2019 مشخص شده‌اند و بازی Resident Evil 2 Remake برنده‌ی بهترین بازی سال شد.

Golden Joystick Awards یکی از قدیمی‌ترین رویداد‌های صنعت گیم است که به بهترین‌های بازی‌های سال جوایزی اهدا می‌کند. این رویداد به‎‌صورت سالانه در بریتانیا برگزار می‌شود. از مهم‌ترین تفاوت‌های این رویداد با دیگر رویداد‌های مشابه قدیمی بودن و تاثیر رای مردم در انتخاب بهترین‌ها است. حال در سی و هفتیمن سالگرد برگزاری این رویداد، بهترین بازی‌های سال در بخش‌های مختلف مانند، بهترین روایت داستانی، بهترین بازی چند نفره و … ولی از مهم‌ترین این لیست می‌توانیم به بهترین بازی سال اشاره کنیم.

محصول / بازیشرکت / ناشر / فردعنوان‌ها
Days GoneSony Interactive Entertainmentبهترین روایت داستان
Apex LegendsElectronic Artsبهترین بازی چند نفره
MinecraftMojangبهترین بازی در حال پشتیبانی
Devil May Cry 5Capcomبهترین طراحی بصری
Outer WildsAnnapurna Interactiveبهترین بازی مستقل
FortniteEpic Gamesبهترین بازی eSport سال
Resident Evil 2Capcomبهترین صداگذاری
GTA Online - Diamond Casino Update​Rockstarبهترین بسته‌ی الحاقی
Beat SaberBeat Gamesبهترین بازی VR/AR سال
Nvidia 20-series Super graphics cardsNvidiaبهترین سخت افزار
Logan Marshall-GreenTelling Liesبهترین پلتفرمر
-Epic Gamesاستودیوی سال
-Ewokبهترین استریمر جدید
-House Houseبهترین پیشرفت
NetmarbleBTS Worldبهترین بازی موبایل
World of Warcraft ClassicBlizzard Entertainmentبهترین بازی رایانه‌های شخصی
Days GoneSony Interactive Entertainmentبهترین بازی پلی‌استیشن
Gears 5Xbox Game Studiosبهترین بازی ایکس‌باکس
Super Smash Bros. UltimateNintendoبهترین بازی نینتندو سوییچ
Cyberpunk 2077CD Projektمورد انتظارترین بازی سال آینده
Control505Gamesبهترین بازی از نظر منتقدان
-Yu Suzukiدستاورد در صنعت گیم
Resident Evil 2Capcomبهترین بازی سال

بازی Resident Evil 2 Remake یک عنوان بازسازی شده از قسمت دوم Resident Evil است که در زمان انتشار خود نقد‌های مثبتی از طرف منتقدان و عموم گیمر‌ها دریافت کرده بود. این بازی توسط تیم کپکام تولید و منتشر شده است. حال در سی و هفتمین مراسم Golden Joystick Awards توانست عنوان بهترین بازی سال را با رای عموم دریافت کند.

از دیگر عناوینی که می‌توان به آنها اشاره کرد بهترین بازی‌ها در هر کنسول است. Days Gone ساخته‌ی شرکت Bend Studio توانست در دو بخش بهترین روایت داستان و بهترین بازی سال پلی‌استیشن جایزه کسب کند. داستان Days Gone در خصوص موتور سواری است که در دنیای پسا-آخرالزمانی زامبی محور به دنبال همسر خود می‌رود. بازی Gears 5 آخرین ساخته‌ی استودیوی کولیشن به عنوان بهترین بازی سال برای کنسول ایکس‌باکس انتخاب شد. انتخاب Gears 5 زیاد دور از ذهن نبود. Super Smash Bros. Ultimate یک عنوان مبارزه‌ای به‌حساب می‌آید که تمام کاراکتر‌های بازی‌های شرکت نینتندو را در خود جای داده است. این بازی هم به دلیل داشتن جامعه قوی توانست رای بسیار زیادی جمع کند.

برندگان رویداد Golden Joystick Awards 2019
Resident Evil 2 Remake

در بخش بهترین بازی چند نفره، عنوان Apex Legends​ ساخته‌ی استودیوی ریسپان با بیشترین رای به بهترین بازی چندنفره سال ۲۰۱۹ تبدیل شد. این بازی یکی از پر سر و صداترین بازی‌های سال بوده که از خود رکورد‌های جهانی را به ثبت رسانده است.

از دیگر جوایز مهم می‌توان به مورد انتظارترین بازی سال اشاره کرد. عنوان Cyberpunk 2077 ساخته‌ی استودیوی CD Projekt با بالاترین رای تبدیل به مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۹ شد. Cyberpunk 2077 یک عنوان نقش آفرینی است که داستان آن در خصوص کاراکتری به نام V بوده که وارد ماجرایی خطرناک و پرهیجان می‌شود. در این بازی از ستاره مشهور هالیوود، کیانو ریوز برای هنرنمایی در نقش «جانی سیلور هند» استفاده شده است. این بازی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا