رده‌ی سنی فیلم Godzilla vs. Kong مشخص شد

احتمال انتشار اولین تریلر از فیلم در آینده‌ای نزدیک!

رده‌ی سنی فیلم Godzilla vs. Kong

مطابق اعلام وب سایت رسمی فیلم گودزیلا، فیلم Godzilla vs. Kong رده‌بندی سنی شده است.

بر اساس لیست منتشر شده از سوی MPA، فیلم Godzilla vs. Kong که به کارگردانی آدام وینگارد (Adam Wingard) در دست ساخت قرار دارد، رده‌ی سنی بالای ۱۳ سال را دریافت کرده است.

با توجه به دریافت رده‌بندی سنی، احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار اولین تریلر از فیلم Godzilla vs. Kong در فضای مجازی خواهیم بود و این خبر بدون شک بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی «گودزیلا» را خوشحال خواهد کرد.

Godzilla 2: King of the Monsters که در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی مایکل دوهرتی (Michael Dougherty) اکران شد، دنباله‌ای است بر فیلم Godzilla گرت ادواردز (Gareth Edwards) که در سال ۲۰۱۴ به صورت رسمی عرضه شد. حال، Godzilla vs. Kong به عنوان دنباله‌ای بر Godzilla 2: King of the Monsters قرار است تا چهارمین قسمت و تکمیل کننده‌ی کل مجموعه‌ی Godzilla باشد.

بدون شک، بسیاری از طرفداران سری فیلم‌های گودزیلا منتظر هستند تا اطلاعات جدیدی از قسمت پایان کل این مجموعه بدست آورند و احتمالا در طی روزهای آینده، شاهد اطلاعات مهمی از این فیلم خواهیم بود. فیلم Godzilla vs. Kong در تاریخ ۲۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ (۳۰ آبان ۱۳۹۹) به صورت رسمی روی پرده‌های نقره‌ای سینما خواهد رفت و باید دید که تا چه اندازه این فیلم می‌تواند رضایت طرفداران را به خودش جلب کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا