نمایش تریلر جدید بازی Godfall در رویداد State of Play سونی

معرفی خدایان طلایی زره‌پوش

نمایش تریلر جدید بازی Godfall در رویداد State of Play سونی علی ارکانی ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

تازه‌ترین قسمت از State of Play شرکت سونی در تاریخ ۷ آگوست به صورت زنده پخش شد و در اختتامیه‌ی آن تریلر تازه‌ای از بازی Godfall به نمایش درآمد که بر گیم‌پلی این بازی از شرکت Gearbox تمرکز داشت.

تریلر جدید بازی Godfall با معرفی جهان بازی آغاز شد. دنیای این اثر از چهار عنصر آب، باد، خاک و آتش تشکیل شده و این عناصر نقش مهمی در گیم‌پلی بازی خواهند داشت. شما در نقش یک شوالیه‌ی شجاع باید به جنگ رب‌النوعی ظالم رفته و جهان را از چنگال او نجات دهید. از آنجایی که یک قهرمان ساده نمی‌تواند با قدرت‌های یک موجود خدای‌گونه رقابت کند، قهرمان داستان هم زره‌های مخصوصی به تن می‌کند که Valor Plate نام دارند و قدرت‌های فرا انسانی دراختیار بازیکنان قرار می‌دهند. شما می‌توانید در طول بازی زره‌های مختلفی را امتحان کرده و از قابلیت‌های مخصوص و منحصر به فرد هرکدام استفاده کنید. در بخشی از تریلر بازی، ۵ نوع از این زره‌ها به نمایش در آمد و طبق ادعای سازندگان، با پیشرفت در بازی و طی کردن مراحل مختلف، زره‌های تازه و جدیدی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

سازندگان بازی Godfall ادعا می‌کنند که این اثر، سبک تازه‌ای از بازی‌های اکشن سوم شخص را معرفی خواهد کرد که Looter-Slasher نام دارد. در این سبک از بازی‌ها، بازیکن بر یافتن سلاح‌های مختلف و متنوع و تقویت‌ مهارت‌های خود در مبارزات بازی تمرکز خواهد داشت. هسته‌ی مبارزات بازی را حملات سریع و جابجایی مداوم در محیط تشکیل داده است. بازی ۵ گروه اصلی از سلاح‌ها را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. تریلر جدید بازی Godfall قابلیت‌های دو گروه از این ۵ مورد یعنی Dual Blade و Long Sword را به نمایش می‌گذارد. گروه اول یعنی Dual Blade بر حملات سریع تمرکز دارد  و کلاس Long Sword هم برای مبارزه با تعداد زیادی از نیروهای دشمن به صورت همزمان طراحی شده. یکی دیگر از سلاح‌های شما در این بازی، یک سپر شگفت‌انگیز است. این وسیله در عین دفاع در برابر ضربات دشمن، قابلیت‌های تهاجمی مختلفی هم در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

خبر خوشحال کننده‌ای که در این تریلر به بازیکنان داده شد، نبود پرداخت درون ‌برنامه در بازی Godfall است. تمام محتویات این بازی از همان روز عرضه در اختیار همه‌ی بازیکنان قرار خواهد گرفت و برای تجربه‌ی لذت‌بخش این اثر نیازی به پرداخت مبالغ اضافی و خرید آیتم‌های مختلف نخواهید داشت. بازی Godfall در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا