#مهسا_امینی

آیا عنوان بعدی God of War برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد؟

جیم رایان پاسخ می‌دهد

آیا عنوان بعدی God of War برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد؟ سینا توسلی ۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
آیا عنوان بعدی God of War برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد؟

در حالی که سونی اخیرا قول داده است که برای سال‌های آینده از کنسول پلی‌استیشن 4 پشتیبانی خواهد کرد، سوالاتی در رابطه با دنباله بازی God of War، که قرار است برای پلی‌استیشن 5 منتشر شود، به وجود آمده است. آیا این عنوان در پلتفرم نسل قبلی سونی نیز ظاهر خواهد شد؟

در صورتی که عناوین انحصاری مورد انتظار دیگر، مانند Horizon Forbidden West، بین نسلی (Cross-Gen) خواهند بود و برای هر دو پلتفرم پلی استیشن عرضه می‌شوند، به نظر می‌رسد که باید منتظر بمانیم تا در مورد این احتمال برای بازی God of War: Ragnarok (عنوان غیر رسمی) بیشتر بشنویم.

جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر اجرایی پلی‌استیشن، در مصاحبه‌ای با The Telegraph از پاسخ دادن به این سوال که آیا قسمت بعدی God of War برای هر دو کنسول PS4 و PS5 منتشر می‌شود یا نه خودداری کرد.

متاسفم. امروز در این مورد چیزی برای گفتن ندارم!

جیم رایان در ادامه توضیح داد که چرا سونی قصد دارد به پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن 4 برای سال های آینده ادامه دهد:

ما یک جامعه ۱۰۰ میلیون نفری از گیمرهای PS4 داریم. این اشتباه بزرگی خواهد بود که خیلی زود از این افراد دور شویم. این افراد امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرنطینه بیش از هر مرحله‌ای در طول این نسل به استفاده از پلی‌استیشن خود مشغول بوده‌اند. آن‌ها از PlayStations خود استفاده می‌کنند و با آن خوشحال هستند. چرا ما دیگر به آن‌ها بازی ندهیم؟

علی رغم بیان قاطعانه اینکه پشتیبانی از PS4 برای سونی همچنان مهم است، رایان به مخاطبان و طرفداران سونی اطمینان داد که نسخه‌های PS5 این عناوین بین نسلی که در آینده عرضه می‌شوند، همچنان از سخت افزار قدرتمندتر نهایت استفاده را خواهند برد. رایان اظهار داشت که این بازی‌ها از پایه برای استفاده از مجموعه ویژگی‌های کنسول نسل جدید سونی ساخته شده‌اند و انتشار نسخه‌های جداگانه برای هر دو پلتفرم مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

باید دید آیا عنوان بعدی God of War واقعا یک بازی بین نسلی خواهد بود یا خیر. اما اگر در نهایت چیزی شبیه به آخرین بازی این سری باشد، مطمئنا طرفداران بسیار هیجان زده خواهند شد. در حال حاضر، تنها چیزی که می‌دانیم این است که این قسمت بعدی از این مجموعه در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد و فعلا قرار است فقط برای PlayStation 5 عرضه ‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا