1%
  • 0/10

بازی جدید سازندگان God of War Ragnarok به‌زودی معرفی می‌شود؟

جمع‌آوری اولیه

بازی جدید سازندگان God of War Ragnarok به‌زودی معرفی می‌شود؟ ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید سازندگان God of War

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی جدید سازندگان God of War Ragnarok به‌زودی معرفی خواهد شد.

حماسه نورس در بازی گاد آف وار رگناروک به پایان رسیده است. از این رو، آینده این سری و ماجراجویی کریتوس و پسرش، آترئوس در دنیای خدای جنگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، به نظر می‌رسد که استودیوی سانتا مونیکا در حال حاضر و در سکوت خبری مشغول توسعه پروژه جدید خود است.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای کوری بارلوگ، کارگردان ریبوت God of War و کارگردان خلاق رگناروک در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) اعلام کرده که هم اکنون موارد اولیه برای توسعه پروژه جدیدی که در دست ساخت قرار دارد را جمع‌آوری می‌کند. در همین حین، او همکاران خود در استودیوی سانتا مونیکا را فراتر از عالی خطاب کرد.

در حال حاضر جزئیاتی از پروژه جدید سانتا مونیکا و کوری بارلوگ در دسترس نیست. ممکن است که این پروژه، محتواهای جدیدی برای بازی رگناروک باشد؛ به خصوصث که اوریون وارکر، نویسنده ارشد بازی پیش‌تر گفته بود که بسته الحاقی والهالا، پایان داستان کریتوس در اساطیر اسکاندیناوی نیست.

لازم به ذکر است که God of War Ragnarok در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. همچنین، بازیکن‌ها همین حالا می‌توانند بسته الحاقی بازی به نام والهالا را به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند.

در این میان، بهتر است بدانید که به تازگی شایعه شده که بازی گاد آف وار رگناروک در زمستان پیش‌رو، اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. هرچند، این گمانه‌زنی از سوی شرکت سونی تایید نشده و در حد یک شایعه به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments