رویدادهای بازی Goat Simulator 3
1%
  • 0/10

راهنمای رویدادهای بازی Goat Simulator 3

بز پرماجرا

راهنمای رویدادهای بازی Goat Simulator 3 ۰ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ مقالات بازی کپی لینک

‏ برای باز کردن شکاف‌های جدید در Multiverse of Nonsense، بازیکنان بازی Goat Simulator 3 باید آشوب و بی‌ثباتی ایجاد کنند. چند روش مختلف برای دستیابی به این هدف وجود دارد، اما موثرترین روش شامل تکمیل رویدادهای بازی Goat Simulator 3 است که در ادامه به آن نگاهی خواهیم داشت.

در منطقه Goofville یازده رویداد وجود دارد: 9 رویداد معمولی و 2 رویداد مخفی. ‏ 9 رویداد اول رویدادهای بازی Goat Simulator 3 در منطقه Goofville پس از اینکه بازیکنان با برج بز (Goat Tower) منطقه همگام‌سازی کنند، روی نقشه بازیکن علامت‌گذاری خواهند شد. با این حال، 2 رویداد مخفی در Goofville دارای شرایط خاصی برای باز شدن هستند، بنابراین ممکن است بازیکنان قبل از اینکه بتوانند برای تکمیل آن‌ها تلاش کنند، مجبور شوند از چند مانع عبور کنند.

چگونه رویدادهای بازی Goat Simulator 3 در منطقه Goofville را تکمیل کنیم

A Hoofful of CoinBee-Kind, RehiveDid you read the fine print?
‏ به سمت راست گاوصندوق سکه بروید و توسط Turdle به هوا پرتاب شوید. پس از فرود آمدن روی دیوار ساختمان، لبه را در جهت خلاف عقربه‌های ساعت دنبال کنید تا دری را پیدا کنید که به داخل گاوصندوق سکه منتهی می‌شود.‏ پنج کندوی زنبور عسل نزدیک را پیدا کنید و با ضربه سر آن‌ها را از موقعیت اولیه‌شان جدا کنید. سپس، با زبان آن‌ها را بگیرید و به خانه‌ای که شبیه کندو است ببرید. این خانه درست کنار علامت ماموریت رویداد قرار دارد.‏ به سمت در ورودی خانه بروید و با قراردادی که روی در است تعامل کنید تا آن را امضا کنید. برای به دست آوردن Chimes (سکه‌های صدادار) مورد نیاز برای پرداخت وام مسکن، بازیکنان باید به ساکنان Goofville با سر ضربه بزنند و سپس کیسه‌های پولی را که می‌اندازند جمع‌آوری کنند. کیسه‌های پول را همچنین می‌توان با ضربه زدن به برخی درختان و سنگ‌ها به دست آورد و این کیسه‌ها به مرور زمان یا وقتی بازیکنان ذخیره بازی خود را بارگذاری می‌کنند، دوباره ظاهر می‌شوند.
Good 'Ol Goat TowersNoisy NeighborPollution Solution
‏به بالای هر برج بز صعود کنید و سپس دکمه مثلث (برای پلی استیشن) یا دکمه Y (برای ایکس باکس) را هنگامی که درخواست شد، نگه دارید.‏ به بالای تپه بروید تا به ساختمان Bacme Booby Traps برسید و سپس اهرم کنار دستگاه پخش را بکشید تا یک بمب دریافت کنید. سپس، بمب را با زبان بگیرید و به سرعت آن را با پریدن روی غرفه‌های بازار نزدیک، به بالای درخت بزرگ ببرید.‏ پنج بشکه زرد نشتی را با ضربه سر به داخل شکاف بین‌بعدی سبز رنگ پرتاب کنید.
The GetawayTracky ArtyTrial Run
‏ با مسافر سرگردان در ایستگاه صحبت کنید و سپس او را با زبان بگیرید. برای تکمیل این رویداد، باید او را به مکانی بسیار دور از Goofville ببرید. سریع‌ترین راه برای انجام این کار، پریدن به داخل شکاف بین‌بعدی سبز رنگ از رویداد Pollution Solution است، که هم بز و هم مسافر سرگردان را به Mount Olympus منتقل می‌کند و رویداد را تکمیل می‌کند.‏ هنرمند خیابانی نزدیک را پیدا کنید و یکی از قوطی‌های رنگ او را با زبان بگیرید، سپس به نقطه‌ای از نقاشی دیواری که هنوز نیاز به رنگ‌آمیزی دارد بپرید. اگر قوطی‌های رنگ تمام شدند، می‌توانید اهرم کنار دستگاه Hugh's Hues که در سمت راست هنرمند خیابانی قرار دارد را بکشید تا قوطی‌های رنگ بیشتری به دست آورید.‏ سه دوشاخه‌ای که به برج‌ها متصل هستند را با زبان بگیرید و سپس آن‌ها را به پریزهای کنار دستگاه انتقال وصل کنید. پس از راه‌اندازی دستگاه، وارد محفظه سمت چپ شوید تا رویداد را تکمیل کنید.

چگونه رویدادهای بازی Goat Simulator 3 که مخفی هستند را تکمیل کنیم

Garden SquattersGone Home
‏ سه دهکده قارچی را که در اطراف منطقه اصلی Goofville پراکنده شده‌اند پیدا کنید. با ضربه سر زدن به آن‌ها، تعدادی گنوم بیرون خواهند آمد که برای تکمیل رویداد Garden Squatters باید همه آن‌ها را نابود کنید.‏ پس از تکمیل رویداد Did you read the fine print? به خانه‌ای که خریده‌اید بازگردید. به محض اینکه از خط مرزی ملک عبور کنید، خانه منفجر خواهد شد و این باعث پایان یافتن آخرین رویداد مخفی Goofville می‌شود.

امیدواریم راهنمایی‌های لازم برای رویدادهای بازی Goat Simulator 3 به شما کمک کرده باشند و در آخر به نظر شما این بازی چه مقدار توانسته مانند نسخه‌های قبلی خود، عملکرد خوبی داشته باشد؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments