بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2
1%
  • 0/10

بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2

لباس‌های جنگ به تن

بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ مقالات بازی کپی لینک

نبرد برای Super Earth و دموکراسی مدیریت ‌شده برای تمام Helldivers همچنان ادامه دارد. علیرغم فراز و نشیب‌هایی که این بازی طی کرده، جامعه بازی Helldivers 2 همچنان به نبرد با Terminids، Automatons و هر تهدید دیگری که ممکن است در سراسر کهکشان وجود داشته باشد، پایبند مانده‌اند. به همین علت در صورت وجود انتخاب یک بازی مشابه دیگر، قصد داریم به بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 بپردازیم.

اما اگر قصد بازی کردن آثار دیگری را علاوه بر بازی Helldivers 2 دارید، شاید تعجب کنید که چه بازی‌هایی می‌توانند به همان اوج میهن‌پرستی که تا کنون لذت برده‌اید، برسند. مطمئن باشید، همرزم Helldiver، ما مجموعه‌ای از بازی‌ها را گردآوری کرده‌ایم که به اندازه کافی به شاهکار استودیو Arrowhead Game شبیه هستند و می‌توانند افق بازی شما را گسترش دهند. پس صندلی‌ خود را تنظیم کنید، لیوانتان را برداشته و بازی‌هایی را که فکر می‌کنیم اگر بازی Helldivers 2 را دوست دارید و از آنها لذت خواهید برد را، بررسی کنید.

Left 4 Dead

هر دو بازی Left 4 Dead و Left 4 Dead 2، تجربه‌های شوتر و همکاری مشترک عالی را ارائه می‌کنند که احساس برخی ماموریت‌های بازی Helldivers 2 را به همراه دارند. اگر هیچ‌کدام از این آثار شوتر و زامبی محور از Valve را تجربه نکرده‌اید، تنها چیزی که باید بدانید این است که شما و تا سه دوست دیگر در نقش بازماندگانی بازی می‌کنید که سعی در خروج از مناطق آلوده به زامبی دارند.

هر راند بازی شامل حرکت از نقطه الف به نقطه ب با چند ترفند سرگرم‌کننده و چند زامبی آلوده و خطرناک، است. مانند بازی Helldivers 2، بخش بزرگی از لذت بازی Left 4 Dead از این ناشی می‌شود که شما و دوستانتان چگونه با گروه‌های زامبی که گریبانگیرتان شده‌اند، برخورد می‌کنید. با توجه تمام موارد ذکر شده، این بازی لایق حضور در لیست بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 است.

Starship Troopers: Extermination

تنها با تماشای لحظات ابتدایی بازی Starship Troopers: Extermination، همان احساس میهن پرستی را که هنگام تجربه بازی Helldivers 2 دارید، درک خواهید کرد.

این بازی یک بازی شوتر و همکاری مشترک است که ساخت پایگاه، جمع‌آوری منابع و استراتژی را نیز در بر می‌گیرد، اما گان‌پلی آن ممکن است نسبت به بازی Helldivers 2 کمی ناپخته‌تر به نظر برسد. با این حال، فرو رفتن در تجربه بازی‌ که نام Starship Troopers را یدک می‌کشد و در بین بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 حضور دارد، بسیار لذت‌بخش است.

Borderlands 3

اگر هم طنازی و هم سبک شوتر و همکاری مشترک بازی Helldivers 2 باعث جذب شما به این بازی شده است، پس بازی Borderlands 3 می‌تواند مقصد بعدی شما در بین بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2، باشد. سلاح‌های انتخابی شما ثابت نیستند، زیرا بازی Borderlands 3 یک بازی لوتر-شوتر است، بنابراین شما همیشه به دنبال چیز بهتری برای اسلحه در دست خود هستید.

به طور خلاصه؛ شما و گروهتان در نقش شخصیت‌های خاصی با توانایی‌های منحصربه‌فرد بازی می‌کنید که به نابودی گروه‌های راهزنان کمک می‌کنند.

Void Bastards

بازی Void Bastards به شیوه‌ای کاملاً متفاوت از بازی Helldivers 2 تجربه می‌شود. نبردها بسیار کندتر هستند و گاهی بازی کردن آن‌ها شبیه به حل یک پازل به نظر می‌رسد. اما اگر ایده زیاد مردن در حالی که مدام در محاصره گفتگوهای طنز تلخ هستید و برایتان جذاب و مشابه به بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 به نظر می‌رسد، پس این بازی را از دست ندهید.

شما در نقش یک مسافر احیا شده (Rehydrated) بازی می‌کنید که باید با بازیافت هر چیزی که می‌تواند در کشتی‌های شناور و اغلب خطرناک پیدا کند، منابع جمع‌آوری کند و اگر بمیرید، نگران نباشید. زیرا مسافر دیگری به جای شما احیا خواهد شد و می‌تواند سفر شما را ادامه دهد.

Overcooked 2

بازی‌های Overcooked 2 و Helldivers 2 از نظر ظاهر و گیم‌پلی به شیوه‌های کاملاً متفاوتی طراحی شده‌اند. پس چرا این بازی یکی از توقف‌گاه‌های قطار بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 است؛ مشخص است، به دلیل جنون و طنز سبک همکاری مشترک که هنگام شروع هر یک از این دو بازی می‌تواند رخ دهد.

بعضا برخورد با کسی که بیش از حد مشتاق پراکنده کردن مین‌های زمینی در همه جا است یا کسی که نمی‌داند چگونه باید یک استراتژی Orbital Strike را به درستی پرتاب کند. متوجه می‌شوید که منظور ما چیست، بازی Overcooked 2 همان طعم سرگرمی همکاری در کنار همدیگر، مشابه بازی Helldivers 2 را دارد.

Starship Troopers: Terran Command

بازی Terran Command، اثری دیگری است که مستقیماً زیر نام مجموعه Starship Troopers قرار دارد. این بازی یک بازی استراتژی و نوبتی است. این بازی به هیچ وجه شبیه بازی Helldivers 2 بازی نمی‌شود، بنابراین اگر از طرفداران جنبه‌های شوتر آن بازی هستید، این بازی را در بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 توصیه نمی‌کنیم.

اما اگر از طرفداران سبک  RTS (Real-Time Strategy) هستید و می‌خواهید بیشتر در دنیای بازی Starship Troopers فرو بروید، این بازی یک تضمین قابل توجه برای تجربه کردن است.

Warhammer 40,000: Darktide

بازی Warhammer 40,000: Darktide، یک بازی فوق العاده به نوع خود است، به خصوص اکنون که فرصت به روزرسانی پس از انتشار را داشته است. ما شباهت‌های بزرگی بین کاوش‌های شوتر-اول شخص چهار نفره آن و عملیات‌های چهار نفره بازی Helldivers 2 یافته‌ایم.

از یک طرف، فریاد زدن For the Emperor با تمام توان صدایتان، به اندازه فریاد For Super Earth رضایت‌بخش است که از طرفی دیگری، گیم‌پلی شوتر در هر دو این بازی‌ها، حتی با وجود تفاوت در نحوه تخصیص دکمه‌ها، بسیار لذت‌بخش است.

Lovers in a Dangerous Spacetime

موجودات در بازی Lovers in a Dangerous Spacetime، ظاهری بسیار ملوس‌تر دارند. اما زمانی که ماجراجویی‌هایی که شما و خدمه چهارنفره‌تان در حین ناوبری در میان کهکشان‌ها با کشتی صورتی رنگ کوچکتان از سر می‌گذرانید، می‌تواند بسیار دیوانه‌وار شود. در واقع، نبردهای بزرگ با باس‌فایت‌هایی که باید در بازی Lovers in a Dangerous Spacetime از آن‌ها عبور کنید، می‌تواند با تجربه پرشور عملیات خروج در بازی Helldivers 2 رقابت کند.

کشتی شما دارای ایستگاه‌های متعددی برای کنترل سلاح‌ها، سپرها، موتورها و یک توانایی نهایی است. بنابراین برای اینکه همه چیز در حالی که از هر طرف تحت حمله دشمنان قرار گرفته‌اید، به خوبی کار کند، به دقت و هماهنگی کامل بین اعضای تیم نیاز است. فقط لازم به ذکر است که، استرس در بازی Lovers in a Dangerous Spacetime با استرس در بازی Helldivers 2 شباهت بسیاری دارد. به همین علت این بازی جایگاه به خصوصی در بین بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 دارد.

GTFO

هنگام انجام ماموریتی در بازی GTFO باید بسیار آرام‌تر از آنچه در یک عملیات بازی Helldivers 2 هستید، باشید. اما شما به همان اندازه به هم‌تیمی‌هایتان برای عبور از پایان ماموریت باید تکیه کنید.

Deep Rock Galactic

یکی از بهترین ویژگی‌های بازی Helldivers 2، جامعه‌ای است که حول محور آن شکل گرفته است، و تنها یک بازی وجود دارد که جامعه‌ای به همان اندازه عالی را در بین بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 دارد. بازی Deep Rock Galactic یک بازی شوتر و همکاری مشترک است که شما و گروهی از کوتوله‌های همکار خود را به عنوان معدنچی در سیاره خطرناک هوکسس IV مشغول به کار می‌کند.

چهار کلاس مختلف در بازی وجود دارد و همه باید با هم کار کنند تا مواد معدنی مورد نیاز خود را در طول تجربه به دست بیاورند و سپس از استخراج آن، جان سالم به در ببرند.

به پایان معرفی بهترین بازی‌های شبیه به بازی Helldivers 2 رسیدیم و امیدواریم که آثار معرفی شده هم بتوانند تجربه هیجان‌انگیزی را برای شما داشته باشند. حالا به نظر شما دیگر چه بازی مشابهی وجود دارد که در این لیست مشاهده نمی‌شود، آن را با ما در میان بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments