1%
  • 0/10

بازی جدید سازندگان It Takes Two به‌زودی معرفی می‌شود

منتظر گیمزکام باشیم؟

بازی جدید سازندگان It Takes Two به‌زودی معرفی می‌شود ۰ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید سازندگان It Takes Two

گزارش‌ها نشان می‌دهد که بازی جدید سازندگان It Takes Two احتمالا در آینده نزدیک و در جریان گیمزکام معرفی خواهد شد.

حدود سه سال از عرضه بازی ایت تیکس تو توسط استودیو هیزلایت و الکترونیک آرتز می‌گذرد؛ اثری که به لطف ایده جذاب و روایت داستان درگیرکننده، نام استودیو را بر سر زبان‌ها انداخت. بر این اساس، بسیاری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر نمایش و معرفی بازی جدید این سازنده هستند.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای جوزف فارس، کارگردان و بنیان‌گذار هیزلایت، در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) اعلام کرد که اخیرا جف کیلی، مجری و برگزارکننده رویدادهای سامر گیم فست و گیم اواردز، از استودیو بازدید داشته است. او با انتشار تصویری از خود و جف کیلی، خاطرنشان کرد که امسال اتفاق‌های خوبی رخ خواهد داد.

با توجه به این اظهارات، به نظر می‌رسد که بازی جدید سازندگان It Takes Two در آینده نزدیک معرفی خواهد شد. از طرفی، انتشار تصویری از جف کیلی و حضور او در استودیو نیز ممکن است از معرفی بازی در یکی از مراسم‌های جف کیلی حکایت داشته باشد. براین اساس، نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۴ یکی از گزینه‌های احتمالی است.

در واقع، رویداد بعدی آقای جف کیلی، مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۴ است که همواره با حضور شماری از بازی‌سازها و شرکت‌های ناشر با محوریت نمایش بازی‌های جدید برگزار می‌شود. بدین ترتیب، چندان دور از انتظار نیست که استودیو هیزلایت طی این رویداد از بازی جدید خود پرده بردارد.

لازم به ذکر است که مراسم گیمزکام ۲۰۲۴ از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ آگوست سال جاری (۳۱ مرداد تا ۴ شهریور ماه پیش‌رو) در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود. طبق روال همیشه، مراسم شب افتتاحیه این رویداد به میزبانی آقای جف کیلی برگزار می‌شود که علاقه‌‎مندها می‌توانند این مراسم را به طور زنده از طریق شبکه‌های توییچ و یوتیوب تماشا کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments