1%
  • 0/10

جینا کارانو، بازیگر اخراجی مندلورین با دیلی وایر همکاری می‌کند

در برابر هالیوود

جینا کارانو، بازیگر اخراجی مندلورین با دیلی وایر همکاری می‌کند ۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
جینا کارانو در سریال The Mandalorian

کمتر از ۲۴ ساعت پس از اخراج جینا کارانو، بازیگر سریال محبوب شبکه Disney Plus، یعنی The Mandalorian که با حواشی زیادی همراه بود، کارانو اعلام کرد که با همکاری وب‌سایت محافظه‌کار دیلی وایر یک فیلم خواهد ساخت.

در چند روز اخیر، اخبار و حواشی مربوط به جینا کارانو، بازیگر سریال The Mandalorian که می‌توانست سریال اختصاصی خودش را در جهان Star Wars داشته باشد، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این بازیگر که مدتیست حرف‌های بسیار جنجالی‌ای زده، رسما از پروژه سریال The Mandalorian اخراج شد و دیگر هیچ نقشی در آن و دیگر برنامه‌های آینده‌ی مرتبط با Star Wars نخواهد داشت. پست‌های بحث‌برانگیز کارانو در شبکه‌های اجتماعی که توسط شرکت Lucasfilm نفرت‌انگیز توصیف شده‌اند، محتوای ضد دین یهودیت داشتند. او همچنین درباره تقلب در انتخابات آمریکا و همچنین اقلیت‌های خاص جنسیتی حرف‌های جنجالی‌ای زده بود.

با اینحال جینا کارانو به تازگی اعلام کرده است که قرار است به‌زودی با همکاری دیلی وایر یک فیلم را تولید کند. او در این رابطه می‌گوید:

دیلی وایر به من کمک می‌کند تا یکی از آرزوهایم، یعنی توسعه و تولید فیلم خودم، به واقعیت تبدیل شود. من گریه کردم و نهایتا دعایم مستجاب شد. من برای کسانی که در ترس حذف شدن توسط گروه‌های توتالیتر زندگی می‌کنند، مستقیما پیام امید می‌فرستم. من تازه شروع به استفاده از صدایم کرده‌ام و اکنون بیش از هر زمان دیگری آزادم و امیدوارم بتوانم کاری کنم که دیگران نیز راه من را در پیش بگیرند. اگر که ما اجازه ندهیم، آن‌ها نمی‌توانند ما را حدف کنند.

کارانو که پیش از بازی در نقش کارا دون در سریال The Mandalorian یک ستاره MMA بوده و سابقه بازی در فیلم Deadpool را نیز دارد، در فیلمی که با دیلی وایر می‌سازد، هم تهیه‌کننده خواهد بود و هم بازیگر. این فیلم به صورت اختصاصی برای اعضای دیلی وایر نمایش داده می‌شود. این وب‌سایت اخیرا به دنبال تقویت بخش سرگرمی خود بوده و به سراغ همکاری با با دالاس سونیر، تهیه‌کننده فیلم Bone Tomahawk رفته است.

بن شاپیرو، هم‌موسس دیلی وایر درباره همکاری با جینا کارانو می‌گوید:

ما از کار با جینا کارانو بسیار هیجان‌زده‌ایم، او یک استعداد باورنکردنی است که به دلیل مخالفت با نظام استبدادی هالیوود توسط Disney و Lucasfilm کنار گذاشته شد. دیلی وایر به وجود آمده تا این کار را انجام دهد: ارائه گزینه‌ای مناسب هم برای مصرف‌کنندگان و هم سازندگانی که از تعظیم در برابر جریان‌های حاکم خودداری می‌کنند. ما مشتاقانه استعداد جینا را برای آمریکایی‌هایی که او را دست دارند ارائه می‌دهیم و به همان اندازه مشتاق هستیم که به هالیوود نشان دهیم که اگر آن‌ها بخواهند کسانی را که متفاوت فکر می‌کنند، کنار بگذارند، با این کارشان ما را در مقابله با حاکمیتشان روبه جلو می‌برند.

ماه گذشته دیلی وایر اولین فیلم بلند خود را با نام Run Hide Fight که با محوریت تیراندازی در مدارس بود، پخش کرد. این فیلم در استریم سه ساعته‌ی خود بیش از ۳۰۰ هزار بیننده داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments