اولین تریلر Ghostbusters 2020 به‌زودی منتشر می‌شود

نام اصلی فیلم سرانجام مشخص شد

اولین تریلر Ghostbusters 2020

این‌طور که به نظر می‌رسد، اولین تریلر Ghostbusters 2020 کاملا آماده بوده و طی روز‌های آینده در فضای مجازی منتشر خواهد شد. این تریلر ۲ دقیقه و ۲۸ ثانیه زمان دارد.

ظاهرا نخستین تریلر Ghostbusters 2020 چندی پیش در اختیار کارشناسان در هیئت رده‌بندی سنی فیلم‌های بریتانیا قرار گرفت تا به بررسی آن‌ بپردازند. با تکمیل روند بررسی، صفحه‌ای اختصاصی برای این تریلر ایجاد شده است که حاوی اطلاعات تازه‌ای می‌شود. طبق آنچه در صفحه‌ی مورد بحث ذکر شده، تریلر قسمت جدید شکارچیان ارواح برای کودکان ۱۲ سال به بالا مناسب است. این تریلر همچنین ۲ دقیقه و ۲۸ ثانیه زمان خواهد داشت.

با اتمام روند تعیین رده‌بندی سنی، انتظار می‌رود نخستین تریلر Ghostbusters 2020 طی روزهای آینده در فضای مجازی منتشر شود. البته این احتمال هم وجود دارد که تریلر مورد نظر نخستین بار در سینماها و همزمان با اکران Jumanji: The Next Level به نمایش دربیاید؛ زیرا شرکت سونی پیکچرز وظیفه‌ی پخش هر دو فیلم را بر عهده دارد. اکران قسمت جدید جومانجی از تاریخ ۲۲ آذر (مصادف با ۱۳ دسامبر) آغاز خواهد شد.

روال کمپین‌های تبلیغاتی فیلم‌های سینمایی بدین صورت است که قبلاً از انتشار یا نمایش نخستین تریلر، تصاویر یا پوسترهایی از آن اثر در فضای مجازی منتشر می‌شوند. اگر خبر مربوط به انتشار یا نمایش اولین تریلر Ghostbusters 2020 در آینده‌ای نزدیک درست باشد، احتمالاً همین روزها شاهد انتشار نخستین تصاویر خواهیم بود تا طرفداران برای تماشای تریلر آماده شوند.

نکته‌ی مهم دیگری که صفحه‌ی تریلر Ghostbusters 2020 در وبسایت هیئت رده‌بندی سنی فیلم‌های بریتانیا به آن اشاره می‌کند، نام رسمی این اثر است. ظاهرا گزارشی که وبسایت ایتالیایی BadTaste ماه گذشته منتشر کرده بود درست است و قسمت جدید شکارچیان ارواح با نام رسمی Ghostbusters: Afterlife شناخته خواهد شد. این اثر با نادیده گرفتن فیلم Ghostbusters 2016، دنباله‌ای مستقیم برای Ghostbusters II محسوب می‌شود.

بیل مری (Bill Murray)، ارنی هادسون (Ernie Hudson)، دن آیکروید (Dan Aykroyd)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و آنی پاتس (Annie Potts) قرار است بار دیگر ایفاگر نقش‌های خود در دو قسمت آغازین فرنچایز شکارچیان ارواح باشند. از بازیگران تازه‌وارد هم می‌توان به مکینا گریس (Mckenna Grace)، کری کُن (Carrie Coon)، فین ولفهارد (Finn Wolfhard) و پل راد (Paul Rudd) اشاره کرد.

کارگردانی فیلم Ghostbusters 2020 برعهده‌ی جیسون ریتمن (Jason Reitman) قرار دارد. در پرونده‌ی کاری او ساخت آثار مختلفی از جمله Thank You for Smoking ،Up in the Air و Juno دیده می‌شود. ریتمن تاکنون موفق به دریافت جایزه‌های گلدن گلوب و گرمی شده است. در پایان، لازم به ذکر است که جدیدترین قسمت از فرنچایز شکارچیان ارواح از تاریخ ۲۰ تیر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۰ جولای سال ۲۰۲۰) در سینماها اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا