نام اصلی فیلم Ghostbusters 2020 مشخص شد؟

زندگی پس از مرگ

نام اصلی فیلم Ghostbusters 2020

اگر شایعه‌ی جدیدی که در فضای مجازی منتشر شده درست باشد، نام اصلی فیلم Ghostbusters 2020 لو رفته است. این اثر سینمایی در حال حاضر مراحل پس‌تولید را می‌گذراند.

طبق شایعه‌‌ی جدیدی که وبسایت ایتالیایی BadTaste مطرح کرده، قسمت جدید از سری فیلم‌های شکارچیان ارواح قرار است با نام اصلی Ghostbusters: Afterlife اکران شود. از آن‌جایی که این فیلم سینمایی دنباله‌ی مستقیم Ghostbusters و Ghostbusters II محسوب می‌شود، رسانه‌‌ها آن را با نام Ghostbusters 3 می‌شناختند. در این میان، برخی رسانه‌ها هم از نام Ghostbusters 2020 برای اشاره به آن استفاده می‌کردند.

اگرچه این شایعه تاکنون توسط هیچ یک از بازیگران یا دست‌اندکاران فیلم تایید نشده است اما به احتمال بسیار درست است. ساعاتی پس از انتشار این شایعه، وبسایت انگلیسی Film Studies هم تایید کرد که قسمت جدید با زیرعنوان Afterlife اکران می‌شود. با اینحال، به طرفداران توصیه می‌کنیم تا منتظر بیانیه‌ای رسمی از سوی سونی پیکچرز یا اشخاص مرتبط با این پروژه باشند.

ریبوت فرنچایز شکارچیان ارواح که در سال ۲۰۱۶ اکران شده بود، کوچک‌ترین ارتباطی با فیلم‌های قبلی نداشت. این موضوع در کنار انتخاب بازیگران زن برای تمامی نقش‌های اصلی باعث انتقادات فراوانی از سوی طرفداران شد. این انتقادات به گوش سازندگان رسید و تصمیم گرفتند تا قسمت جدید دنباله‌ی فیلم‌های قدیمی باشد. در حال حاضر می‌دانیم که بیل مری (Bill Murray)، دن آیکروید (Dan Aykroyd)، ارنی هادسون (Ernie Hudson)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و آنی پاتس (Annie Potts) بار دیگر ایفاگر نقش‌های خود خواهند بود.

هارولد رامیس (Harold Ramis) در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت. در نتیجه، کاراکتر او که با نام ایگون اسپنگلر شناخته می‌شد در قسمت جدید جایی ندارد. البته دن آیکروید در یکی از مصاحبه‌های خود گفت کاراکتر اسپنگلر به‌طور کامل حذف نشده و در جریان داستان به او اشاره خواهد شد.

کارگردانی فیلم Ghostbusters 2020 برعهده‌ی جیسون ریتمن (Jason Reitman) قرار دارد. او فرزند ایوان ریتمن (Ivan Reitman) است که دو قسمت نخست این فرنچایز را کارگردانی کرده بود. از بازیگران این اثر سینمایی می‌توان به مکینا گریس (Mckenna Grace)، فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، کری کُن (Carrie Coon) و پل راد (Paul Rudd) اشاره کرد. داستان حول محور اعضای یک خانواده می‌چرخد که به خانه‌ای در شهری کوچک نقل مکان می‌کنند. آن‌ها طی اتفاقاتی پی به هویت اصلی خود برده و رازهای پنهان شهر را کشف می‌کنند.

لازم به ذکر است که این فیلم فانتزی و کمدی در حال حاضر مراحل پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران از تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) آماده شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا