#مهسا_امینی

هوش مصنوعی تیمی به Ghost Recon: Breakpoint اضافه خواهد شد

تابستان هوش مصنوعی تیمی به بازی اضافه می‌شود

هوش مصنوعی تیمی به Ghost Recon: Breakpoint اضافه خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
هوش مصنوعی تیمی Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft Paris اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که در آن نشان می‌دهد، هوش مصنوعی تیمی به بازی Ghost Recon: Breakpoint اضافه خواهد شد.

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint در جولای سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر گردید که با بازخورد‌های منفی بسیار زیادی از طرف منتقدین و طرفداران سری Ghost Recon مواجه شد. عمده‌ترین مشکلاتی که بازی داشت، می‌توان به وجود باگ‌های زیاد، هوش مصنوعی ضعیف دشمنان، روایت سطحی داستان و حذف محتوا‌های بسیار زیاد که در قسمت قبلی وجود داشت، اشاره کرد. در واقع Breakpoint یک بازی رو به عقب برای یوبی‌سافت محسوب می‌شود.

با توجه به بازخورد‌های بسیار منفی، درخواست‌ها برای اصلاح بالا گرفت. از مهم‌ترین آن‌ها، طرفداران خواهان حضور هوش مصنوعی تیمی هستند که در قسمت قبلی یعنی Ghost Recon: Wildlands وجود داشت و در بازی جدید حذف شد. یوبی‌سافت در پست‌های متعدد، قول داده بود که بیشتر مشکلات بازی را اصلاح کند. حال شرکت بازی‌سازی Ubisoft Paris در بیانیه‌ای در سایت رسمی، اعلام کرد که تیم توسعه در حال انجام مراحل نهایی تولید هوش مصنوعی هم تیمی در بازی Breakpoint است و در تابستان امسال عرضه خواهد شد.

در کنار این موضوع، Ubisoft Paris کلاس جدیدی برای بازی توسعه داده است. همچنین بخش رویداد‌های بازی هم به‌روزرسانی شده و شامل محتوای بیشتری خواهد بود. به نظر می‌رسد که تمام این ویژگی‌ها به شکل یک به‌روزرسانی بزرگ در تابستان امسال عرضه می‌شود.

داستان بازی Ghost Recon Breakpoint چهار سال بعد از وقایع Wildlands و در سال ۲۰۲۳ رخ می‌دهد. بازیکن در این قسمت نقش فرمانده نیرو‌های ویژه گوست یعنی آنتونی نومد پری‌من بازی را دنبال می‌کند که شبانگاه با نیرو‌های خود به جزیره‌ای به نام آئورا می‌روند تا علت قطع ارتباط با این جزیره را پیدا کنند. اتفاق‌هایی که در این جزیره رخ داده، پیچیده‌تر از چیزی می‌شود که نومد انتظار آن را دارد. او متوجه می‌شود که یکی از هم‌رزمان قدیمی و دوست او، عامل اصلی مشکلات جریزه است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا