1%
 • 0/10

با پرفروش‌ترین بازی‌های ماه می در آمریکا آشنا شوید

درخشش گوست آف سوشیما

با پرفروش‌ترین بازی‌های ماه می در آمریکا آشنا شوید ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
پرفروش ترین بازی های ماه ژوئن در آمریکا

گروه آماری سیرکانا چندی پیش فهرست پرفروش ترین بازی های ماه می ۲۰۲۴ در ایالات متحده آمریکا را به اشتراک گذاشت.

بر اساس گزارش سیرکانا، جدیدترین بازی این ماه تحت عنوان Ghost of Tsushima عرضه موفقی را در پلتفرم کامپیوتر تجربه کرد و توانست کار خود را با قرارگیری در رده نخست جدول آغاز کند. دیگر بازی جدید این ماه مربوط به شرکت نینتندو با نام Paper Mario: The Thousand-Year Door است که در رده دوم حضور دارد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 نیز با حفظ رده قبلی، بار دیگر در رده سوم جدول به چشم می‌خورد. یکی از مهم‌ترین نکات این گزارش، رشد فروش بازی Elden Ring و قرارگیری آن در رده هشتم جدول است که این اتفاق را باید مدیون عرضه بسته الحاقی بازی بود. از دیگر بازی‌های پرفروش این ماه می‌توان به ماینکرفت اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه می سال ۲۰۲۴ میلادی را مشاهده کنید:

 1. Ghost of Tsushima
 2. Paper Mario: The Thousand-Year Door
 3. Call of Duty: Modern Warfare III
 4. Helldivers II
 5. MLB: The Show 24
 6. Sea of Thieves
 7. Minecraft
 8. Elden Ring
 9. Hogwarts Legacy
 10. Stellar Blade

به طور کلی، میزان درآمد صنعت بازی‌ها در ماه می به بیش از ۴.۲۳۳ میلیارد دلار رسیده که در مقایسه با بازه مشابه سال قبل، حدود ۶ درصد کاهش داشته است. همچنین، درآمد حاصل از فروش بازی‌ها در ماه می برابر با ۳.۷۳۳ میلیارد دلار اعلام شده که نسبت به سال قبل با افت ۳ درصدی روبه‌رو شده است.

گروه سیرکانا در ادامه این گزارش خاطرنشان کرده که درآمد حاصل از فروش سخت‌افزارها در این ماه به بیش از ۳۳۹ میلیون دلار رسیده که نزدیک به ۴۰ درصد کمتر از بازه مشابه سال ۲۰۲۳ میلادی است. در آخر، فروش لوازم جانبی گیمینگ نیز به خاطر افت ۸ درصدی، برابر با ۱۶۱ میلیون دلار بوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments