بازی Ghost Giant در دسامبر به Oculus Quest می‌آید

این اثر پیش از این در انحصار Playstation VR قرار داشت

بازی Ghost Giant

استودیوی Zoink Games که به خاطر ساخت عناوین Stick It To the Man و Fe شهرت دارد، اعلام کرد که بازی Ghost Giant را برای هدست واقعیت مجازی Oculus Quest منتشر خواهد کرد.

عنوان Ghost Giant که پیش از این به طور انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن منتشر شده بود، اثری در سبک ماجرایی و روایت‌گر داستان پسری تنها به اسم لوییس است که در مزرعه‌ای متروکه زندگی می‌کند، تا این‌که با قدرتی فراطبیعی مواجه می‌شود. این قدرت فراطبیعی که کنترلش به عهده‌ی بازیکن است، به لوییس در یاری رساندن به اهالی شهر نزدیک محل زندگی‌اش کمک می‌کند. بازیکن در قالب موجود فراطبیعی می‌تواند تغییرات مختلفی در محیط ایجاد کند؛ مثلا درختان را بکند یا سنگ‌های غول‌پیکر را بردارد و پرتاب کند. با استفاده از همین قابلیت‌ها باید نسبت به حل پازل‌های مختلف اقدام کنید و در داستان پیش بروید. استودیوی Zoink Games برای نگارش داستان از Sara Bergmark Elfgren بهره گرفته است که یکی از نویسندگان مشهور در سوئد به حساب می‌آید.

هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار بازی Ghost Giant روی هدست واقعیت مجازی Oculus Quest مشخص نشده و تنها به ذکر ماه دسامبر سال جاری میلادی بسنده شده است. همچنین معلوم نیست که این اثر برای هدست‌های دیگر مثل HTC Vive در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر و باید منتظر اخبار بیشتری از سوی Zoink Games ماند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا