سرورهای Gears Pop به‌زودی خاموش خواهند شد

در حالی که حتی دو سال هم از عرضه‌ی بازی نمی‌گذرد

سرورهای Gears Pop

مدیاتونیک و استودیوی ایکس‌باکس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از خاموشی سرورهای Gears Pop در آوریل سال آینده‌ی میلادی خبر دادند.

مدیاتونیک امروزه با ساخت Fall Guys: Ultimate Knockout شناخته می‌شود اما قبل از اینکه به چنین شهرتی برسد، Gears Pop را با همکاری استودیوی ایکس‌باکس تولید کرد و اواخر آگوست سال گذشته‌ی میلادی در دسترس کاربران اندروید، iOS و رایانه‌های شخصی قرار دارد. این بازی در سبک استراتژی همزمان ساخته شده و گیم‌پلی آن به Clash Royale شباهت دارد. از دیگر ویژگی‌های شاخصش می‌توان به طراحی شخصیت‌های بازی با الگوبرداری از عروسک‌های فانکو پاپ اشاره کرد.

مدیاتونیک و استودیوی ایکس‌باکس با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در فضای مجازی، از خاموشی سرورهای Gears Pop در تاریخ 6 اردیبهشت سال 1400 (مصادف با 26 آوریل سال 2021 میلادی) خبر دادند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که دو سال هم از عرضه‌ی رسمی بازی نمی‌گذرد. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه را مطالعه کنید:

از شما طرفداران گیرز تشکر می‌کنیم. با کمک هم طی چند اخیر موج‌های بیشماری از دشمنان را شکست دادیم اما متسفانه سرورهای Gears Pop از 26 آوریل سال 2021 میلادی غیرفعال می‌شوند. تا فرا رسیدن زمان مورد نظر، تعدادی از محبوب‌ترین رویدادها را دوباره در دسترس قرار می‌دهیم و جوایز مربوط به Bounty را افزایش می‌دهیم. در ضمن، قابلیت خرید آیتم‌های درون بازی غیرفعال شده است. بابت حمایت و همچنین درکتان سپاس‌گزار هستیم.

مدیاتونیک در بخش دیگری از بیانیه‌ی خود توضیحاتی را درباره‌ی دلیل خاموشی سرورهای Gears Pop ارائه داد:

غیر از فعال نگه داشتن سرورها، وظیفه‌های شامل موارد دیگری هم می‌شود. رفع مشکلات، توسعه‌ی محتو و پشتیبانی از کاربران نقش بسزایی در زنده نگه داشتن یک بازی ایفا می‌کنند؛ مواردی که متاسفانه بیشتر از این قادر به انجامشان نیستیم.

اگر از علاقه‌مندان به Gears Pop هستید، باید بگوییم تا فرا رسیدن زمان مورد نظر در ماه آوریل می‌توانید به تجربه‌ی بازی ادامه داده، سطح خود را افزایش دهید و از کریستال‌های باقی مانده استفاده کنید. در ضمن، مبلغ‌هایی که طی 90 روز گذشته برای خرید آیتم‌های درون بازی هزینه شده، به صورت خودکار به خریداران برگشت داده خواهد شد. این فرایند ممکن است چند هفته طول بکشد. از همین رو، در صورتی که مبلغ طی روزهای آتی به حسابتان بازگشت، جای هیچ گونه نگرانی‌ای وجود ندارد.

لازم به ذکر است که بازی گیرزپاپ تابستان سال گذشته برای سیستم عامل‌های ویندوز 10، اندروید و iOS توسط Xbox Game Studios منتشر شده بود.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل، نقد و بررسی بازی Gears Pop را در وب‌سایت سرگرمی مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری از این بازی دستگیرتان شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا