1%
  • 0/10

کارگردان سابق Gears of War از نمایش E-Day به وجد آمده است

استقبال خالق مجموعه از تریلر E-Day

کارگردان سابق Gears of War از نمایش E-Day به وجد آمده است ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان سابق Gears of War

خالق و کارگردان سابق Gears of War یعنی کلیفی بی از نمایش عنوان Gears of War به اندازه تمامی مخاطبین به وجد آمده و از آن لذت برده است.

در آخر هفته گذشته، شرکت مایکروسافت نمایش سالیانه Xbox Games Showcase خود را برگزار کرد که شامل رونمایی و نمایش جدید از چندین بازی بزرگ در دست ساخت آن‌ها بود. از جمله رونمایی از بازی Doom: The Dark Ages، نمایش جدید بازی Fable، رونمایی از عنوان State of Decay 3 و هم‌چنین نمایش گیم‌پلی بازی Perfect Dark قرار داشت. با این وجود بزرگ‌ترین رونمایی صورت گرفته در این مراسم احتمالا به بازی Gears of War: E-Day تعلق داشت که به عنوان پیش‌درآمدی برای این مجموعه اکشن شوتر سوم شخص محبوب در دست ساخت قرار دارد.

طرفداران به مدت 5 سال منتظر رونمایی از نسخه جدید این مجموعه بودند و به همین دلیل هایپ و اشتیاق به وجود آمده از نمایش این تریلر بسیار بالا بوده است. در میان افرادی که صبر ندارند تا به تجربه بازی Gears of War: E-Day مشغول شوند نام کلیف بلیزینسکی (Cliff Blezinski) طراح ارشد و کارگردان سه‌گانه اصلی آن به چشم می‌خورد.

در حالی که خالق و کارگردان سابق Gears of War پیش از این در سال جاری اظهار کرده بود که آماده است از فرنچایز Gears به عنوان نقش سازنده عبور کند با این حال ایشان مسلما هنوز طرفدار مجموعه‌ای است که خودش آن را خلق کرده. به دنبال رونمایی از بازی E-Day و نمایش تریلر اول آن، کلیفی بی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق واکنش خود را به آن به اشتراک گذاشت. به صورت کلی ایشان از بابت جهت‌گیری ابتدایی در پیش گرفته شده در این تریلر بسیار خشنود بوده با این حال باید به این مسئله توجه داشته باشیم که تاکنون گیم‌پلی از این بازی مشاهده نکرده‌ایم.

بلزینسکی به دلیل رویکرد بازگشت به ریشه و ارائه آن چیزی که مخاطب می‌خواهد این تریلر را مورد ستایش قرار داد. ایشان هم‌چنین به این موضوع اشاره داشت که محیط بازی، فضای بسیار خوبی برای ست‌پیس‌ها و لحظات ماندگار فراهم می‌کند. خالق Gears of War در ادامه به استناد به دانش خود از این مجموعه اظهار داشت که این تریلر پس از جنگ‌های Pendulum به وقوع پیوسته و احتمال مرحله نخست و معرفی بازی در جنگ‌های Pendulum جریان داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments