برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اشاره به رونمایی از Gears 6 در تابستان توسط بازیگر این مجموعه

گزارشات قبلی قوت بیشتری می‌یابند

اشاره به رونمایی از Gears 6 در تابستان توسط بازیگر این مجموعه ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
رونمایی از Gears 6

صحبت‌های جدید بازیگر شخصیت جی‌دی فنیکس، شایعات اخیر مبنی بر رونمایی از Gears 6 در تابستان و ماه ژوئن را قوت می‌بخشد.

پنج سال از عرضه بازی Gears 5 گذشته و طرفداران این مجموعه هم‌چنان منتظر هستند تا ببینند شرکت مایکروسافت و استودیو کولیشن (The Coalition) چه زمانی نسخه بعدی این فرنچایز محبوب را معرفی می‌‎کند. اکنون شواهد جدید نیز بیان می‌دارد تا رونمایی از قسمت بعدی این مجموعه فاصله چندانی باقی نمانده است.

لیام مک اینتایر (Liam McIntyre) بازیگر 44 ساله استرالیایی که وظیفه ایفای نقش شخصیت جی‌دی فنیکس را در مجموعه بازی Gears of War (شخصیت اصلی نسخه چهارم و شخصیت فرعی مهم نسخه پنجم) برعهده دارد در صحبت‌های جدید خود اشاراتی به معرفی و رونمایی از Gears 6 در تابستان پیش‌رو کرده است.

هنگامی که یک طرفدار از مرگ شخصیت جی‌دی در پایان بازی Gears 5 – که می‌تواند با توجه به اینکه کدام یک از هم‌تیمی‌های خود را انتخاب می‌کنید جای این شخصیت با مرگ شخصیت دل تعویض شود – سوال کرد مبنی بر این موضوع که آیا مرگ این شخصیت در حوادث اتفاقات نسخه بعدی را زمینه‌چینی کرده و با آن مرتبط است و یا داستان به شکل دیگری جلو می‌رود. مک اینتایر در حالی که پاسخ مشخصی به این پرسش ارائه نکرد اظهار داشت “نمی‌دانم. اما استودیو کولیشن و شرکت مایکروسافت این موضوع را در ماه ژوئن به ما خواهند گفت.”

این اظهارنظر با گزارشات قبلی مبنی بر رونمایی نسخه بعدی این مجموعه در رویداد Xbox Games Showcase که برای تاریخ 9 ژوئن برنامه‌ریزی شده در یک راستا قرار می‌گیرند. تا زمانی که چیزی به صورت رسمی معرفی نشود، به سختی می‌توان صحت این اظهارنظرات و گزارش‌‎های منتشر شده را مورد تایید قرار داد. با این حال با توجه به این موضوع که مدت زمان فراوانی از عرضه نسخه پنجم این مجموعه می‌گذرد، به نظر می‌رسد اکنون زمان بازگشت آن به بازار با یک نسخه جدید فرا رسیده است.

گزارشات قبلی مدعی شده بودند عنوان Gears 6 روی تجربیات عناوین قبلی این مجموعه در زمینه‌ محیط‌های بزرگ‌تر که تقریبا نیمه جهان باز به شمار می‌رفتند ساخته خواهد شد و نسخه ششم حتی دارای محیط‌های بزرگ‌تری نیز خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments