بازی Gears 6 احتمالا یک اثر جهان باز خواهد بود

پیشرفت قابل توجه روند ساخت بازی

بازی Gears 6 احتمالا یک اثر جهان باز خواهد بود حمید توحیدلو ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Gears 6

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی Gears 6 یک اثر جهان باز بوده و روند ساخت آن از آنچه که تصور می‌شد، جلوتر است.

حدود چهار سال از انتشار جدیدترین بازی از سری گیرز آو وار می‌گذرد؛ اثری که به خوبی توانست انتظارهای هوادارها برآورده کند. در همین راستا، به نظر می‌رسد که استودیوی کوالیشن طی سال‌های اخیر در سکوت خبری مشغول توسعه دنباله این مجموعه بوده و بازی بعدی بخش‌هایی از روند ساخت خود را پشت سر گذاشته است.

بر اساس گزارش‌ها، استودیوی کوالیشن روند ساخت دو پروژه معرفی نشده را به خاطر تمرکز روی ساخت Gears 6 به کلی لغو کرده و تیم‌های سازنده سخت مشغول توسعه گیرز جدید هستند. در همین حین، آقای نیک بیکر از پادکست ایکس باکس ارا به تازگی اعلام کرده که فرآیند ساخت این عنوان از آنچه که تصور می‌شد، جلوتر بوده و بخش‎‌های زیادی از بازی در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها توسعه یافته است.

در حالی که نیک بیکر هنوز جزئیاتی از زمان معرفی و همچنین انتشار بازی Gears 6 ارائه نکرده، اما معتقد است که این عنوان در واقع یک اثر نیمه جهان باز است که البته در مقایسه با بازی قبلی، جهانی بازتر خواهد داشت. به گفته او، کمی بعید است که گیرز ۶ یک بازی تماما جهان باز باشد.

دقت داشته باشید که استودیوی کوالیشن هنوز واکنشی از خود در قبال اظهارات نیک بیکر نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز ادعاهای این خبرنگار را تایید یا تکذیب نکرده است. بر این اساس، صحبت‌های اخیر بیکر تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه به شمار می‌روند.

ناگفته نماند که شرکت مایکروسافت برنامه‌های زیادی برای گسترش بازی‌های انحصاری و فرست پارتی خود در نظر گرفته است. اگر خاطرتان باشد، آقای مت بوتی، رئیس استودیوهای ایکس باکس، پیش‌تر گفته بود که از این پس هر سال شاهد انتشار چهار بازی انحصاری برای ایکس باکس و کامپیوتر خواهیم بود. ممکن است که یکی از این بازی‌ها، Gears 6 باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا