منتظر حالت بتل رویال Gears 5 در زمان انتشار این بازی نباشد!

برای تجربه‌ی حالت بازی پرطرفدار این روزها کمی بیش‌تر باید منتظر بمانید

منتظر حالت بتل رویال Gears 5 در زمان انتشار این بازی نباشد! aiazam ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
حالت بتل رویال بازی Gears 5

ظاهرا استودیو The Coalition هیچ برنامه‌ای برای حالت بتل رویال Gears 5 در هنگام عرضه این بازی به بازار در نظر نگرفته است؛ با این وجود، امکان دارد بنابر درخواست طرفداران، این حالت در آینده به بازی جدید آن‌ها اضافه شود.

امروزه بتل رویال (Battle Royale) که هم به عنوان سبکی جدید در بازی و هم به عنوان حالت بازی از آن یاد می‌شود، به شدت در دنیای بازی‌های ویدئویی پرطرفدار و محبوب است. اولین بار سبک بازی بتل رویال توسط مجموعه بازی‌هایی هم‌چون Call of Duty و Battlefield به عنوان یک حالت بازی معرفی شد و بعد از آن بازی‌هایی هم‌چون Fortnite و Apex Legends به عنوان بازی‌های بتل رویال در سطح جهانی بسیاری از بازیکنان و علاقه‌مندان را به سمت خود جذب کردند. در این میان اما بازی Gears of Wars ترجیح داده است که از غوغا و هیاهوی بتل رویال دور بماند.

کارگردان این بازی چند نفره یعنی رایان کلون ( Ryan Cleven) در گفتگویی با سایت خبری گیم اسپات (GameSpot) ضمن اشاره به این مطلب عنوان کرده است که بازی Gears 5 در هنگام انتشار فاقد حالت بازی بتل رویال خواهد بود:

ما هم از طرفداران سبک بتل رویال هستیم، اما از طرفی دیگر خواهان این هستیم که در زمانی مناسب و در حالتی مطلوب این حالت را به بازی Gears 5 اضافه کنیم. در این مدت زمان به بازخوردهای دریافتی از جامعه بازیکنان بازی توجه خواهیم کرد و سعی خواهیم داشت تا حالت‌های بازی را بر اساس این بازخوردها تکامل و بهبود بخشیم.

پیش از این اظهار نظر رود فرگوسن (Rod Fergusson) رئیس استودیو کوآلیشن در مصاحبه‌ای با IGN اعلام کرده بود که استودیو مطبوعش صرفا برای همراهی با جو به وجود آمده پیرامون حالت بازی بتل رویال دست به اضافه کردن این Mode در بازی‌های خود نخواهد زد.

با این وجود، کلوین به سایت IGN گفته بود:

به عنوان یک علاقه‌مند، دوست دارم که سبک بازی بتل رویال در بازی وجود داشته باشد. ولی تغییر دادن حالت مبارزه‌ای کلاسیک بازی‌های Gears به حالت رویارویی آزاد و پویایی هم‌چون حالت بتل رویال بسیار کار دشوار و زمان‌بری خواهد بود. با این همه این امری غیرممکن نیست و تنها برای اجرایی کردن آن نیازمند صرف زمان و تمرکز زیادتری هستیم.

هر چند که حالت بتل رویال در این اثر وجود ندارد، اما بخش‌های زیادی برای این بازی در نظر گرفته شده است که می‌تواند مدت‌ها شما را سرگرم خود کند. علاوه بر بخش چند نفره PvP استاندارد و بخش کمپین، مد‌های دیگری مانند Horde و Escape وجود دارد که می‌توانید تمام این‌ها را کنار دوستان خود تجربه کنید. شاید جالب باشد بدانید که برای انجام تمام این بخش‌ها، قابلیت کراس پلی بین پلتفرم‌های مقصد این بازی در نظر گرفته شده است.

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ نوزدهم شهریور ماه (دهم ماه سپتامبر) منتشر شود. ولی استودیو توسعه دهنده‌ی کوآلیشن برای آزمایش حالت چند نفره‌ی بازی امکانی را فراهم کرده است که بازیکنان زودتر آن را تجربه کنند. پیش از این هفته‌ی گذشته یک تست فنی برای بازی انجام شده بود و قرار است دومین تست فنی بازی Gears 5 در تاریخ (بیست و ششم ماه جولای) آغاز شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا