1%
  • 0/10

یک رنگین پوست بازیگر سائورون در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها خواهد بود!

بازیگری با تنها دو فیلم در پرونده هنری!

یک رنگین پوست بازیگر سائورون در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها خواهد بود! ۱ ۱۰ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سائورون در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها

وب سایت Fellowship of Fans اخیراً مدعی شده بازیگر سائورون در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها یک رنگین پوست خواهد بود.

پرهزینه‎‌ترین سریال تاریخ، یعنی The Lord of the Rings: The Rings of Power اواسط سال گذشته میلادی از طریق آمازون پرایم منتشر شد و برخلاف انتظار، چندان موفق نبود. به بیان دقیقتر، منتقدان اکثراً نظر مثبتی داشته و در زمینه بازدید هم عملکرد فوق العاده‌ای را به ثبت رساند اما مخاطبان از نتیجه راضی نبودند. طبق گزارش یکی از رسانه‌های معتبر، تنها ۳۷ درصد مخاطبان آمریکایی سریال را تا انتها تماشا کردند. این رقم در میان مخاطبان غیرآمریکایی ۴۵ درصد بود.

آمازون اوایل ماه جاری میلادی از ۸ چهره جدید تیم بازیگری سریال ارباب حلقه‌ها رونمایی کرد که در فصل دوم برای نخستین بار جلوی دوربین می‌آیند. استودیوی آمریکایی جز یک مورد هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت و فاش نکرد هر کدام از بازیگران چه نقشی را بر عهده می‌گیرند. یک مورد استثنا هم سم هیزلدین (Sam Hazeldine) بوده که قرار است آدار، رهبر اُرک‌ها را به تصویر بکشد.

گاوی سینگ چرا (Gavi Singh Chera) یکی از بازیگرانی است که نامش در لیست جدید آمازون دیده شده اما اطلاعاتی رسمی از نقشش در دسترس نیست. در صورتی که گزارش اخیر وب سایت Fellowship of Fans صحت داشته باشد، این هنرپیشه رنگین پوست بعنوان بازیگر سائورون در فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها انتخاب شده است. چرا، یک بازیگر بریتانیایی هندی بوده و بخش عمده فعالیت بازیگری‌اش در تلویزیون و تئاتر بوده است. در ضمن، او تنها دو فیلم سینمایی در پرونده هنری خود دارد.

اگر فصل اول سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را تماشا کرده باشید، باید بدانید نسخه جدید سائورون با نقش آفرینی چارلی ویکرز (Charlie Vickers) در بخش‌های پایانی فصل اول معرفی شده بود. با در نظر گرفتن این نکته، آمازون چطور قصد دارد تغییر چهره شخصیت منفی داستان را توجیه کند؟ در پاسخ باید گفت سائورون ویژگی‌های متعددی دارد که یکی از آن‌ها تغییر ظاهر است. در نتیجه، جایگزینی بازیگری رنگین پوست با بازیگری سفید پوست را نباید اتفاق عجیبی دانست.

فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments